Gadgety z Číny #245

Skoro vianočné Gadgety z Číny ti prinášajú novú nádielku produktov z tejto krajiny neobmedzených možností.

Smart hodinky

Cena: 23 €

Zaujímavý fake hodiniek Apple Watch, ktorý kopíruje nie len vzhľad, ale aj niektoré funkcie. Samozrejmosťou sú upozornenia, sledovanie spánku či tepu a dokonca tu nájsť aj monitor EKG. V tomto prípade má však len informatívny charakter a určite nedosahuje kvalít senzoru od Apple. Za 23 eur ide však o veľmi zaujímavú alternatívu.

Kúpiť Smart hodinky za 23 €

USB kľúč 16 GB

Cena: 3 €

Cena kľúčov a pamäťových kariet je na minime a aj preto si môžeš tento kľúč s USB 2.0 a kapacitou 16 GB kúpiť len za 3 eurá. Rýchlosť prenosu nie je oslňujúca, no na dokumenty a menšie súbory je ideálny.

Kúpiť USB kľúč s kapacitou 16 GB za 3 €

Nabíjací kábel 3v1

Cena: 3 €

Ak máš doma viacero zariadení a každé má iný konektor na nabíjanie, tak tento nabíjací kábel vyrieši všetky tvoje starosti. Takto budeš mať stále po ruke tri najpoužívanejšie typy (microUSB, Type-C, Lighting).

Kúpiť nabíjací kábel 3v1 za 3 €

Gearbest

Bezdrôtová nabíjačka

Cena: 6 €

Azda najlacnejšia bezdrôtová nabíjačka na trhu, ktorá podporuje až 10W nabíjanie Nechýba jej ani Qi štandard a bonusom je prívetiví dizajn, ktorý absolútne neruší.

Kúpiť bezdrôtovú nabíjačku len za 6 €

Automatický dáždnik 

Cena: 8 €

Zaujímavý dáždnik od Xiaomi, ktorý má priemer až 100 cm. Navyše je ľahký, má odolnú konštrukciu a špeciálne tlačilo, ktorým dáždnik nie len otvoríš, ale ho aj zavrieš. 

Kúpiť automatický dáždnik len za 8 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom