Gadgety z Číny #242

Týždeň sa znova s týždňom stretol a nastal ten čas, kedy viacerí už netrpezlivo čakajú na ďalšiu nádielku Gadgetov z Číny. Dnes sme si pre teba pripravili túto päticu skvelých zariadení.

Srdce Tonyho Starka

Cena: 25 €

Len za 25 eur si môžeš zakúpiť všetky súčiastky k tomu, aby si si vytvoril „reaktor“, aký Tony Stark, alebo Iron Man používal ako „srdce“. Ide samozrejme len o LED napodobeninu, no ak si jeho fanúšikom, tak je určená práve pre teba.

Kúpiť DIY maketu srdca Tonyho Starka za 25 €

LED kľúčenka

Cena: 5 €

Dobíjateľné LED svetlo na kľúče, ktoré dokáže vyvinúť žiarenie silné až 45 lumenov. Dosah lúča je až 24 metrov, takže ako núdzové riešenie je ideálne.

Kúpiť LED kľúčenku za 5 €

Xiaomi kolobežka M365/PRO

Cena: 299 € / 408 € (EU SKLAD)

Do EU skladu prišlo tornádo, ktoré so sebou prinieslo množstvo zliav. Za perfektnú cenu si teraz môžeš kúpiť Xiaomi kolobežku, ktorá u teba doma bude v priebehu pár dní a tak ju ešte stihneš vyskúšať v tomto roku. Za doteraz najnižšiu sumu je klasická aj PRO verzia.

Kúpiť Xiaomi kolobežku M365 z EU skladu za 299 €

Kúpiť Xiaomi kolobežku PRO z EU skladu za 408 €

Xiaomi

LCD teplomer

Cena: 3 €

Klasický digitálny teplomer s LCD displejom. Vhodný na meranie teploty ako v ústach, tak aj v podpazuší. Priemerná doba merania je 60 – 100 sekúnd, pričom ukončenie je ohlásené pípaním.

Kúpiť LCD teplomer za 3 €

Výhrevná vesta

Cena: 27 €

Vonku ešte stále vládne prechodné obdobie, na ktoré sa môžeš vybaviť aj touto skvelou vestou, ktorá vo svojom vnútri má niekoľko výhrevných plôch, ktoré dokážu vyvinúť teplotu 45 – 65 °C. Dostupná je hneď v niekoľkých veľkostiach. Samotné napájanie prebieha pomocou powerbanky.

Kúpiť vestu s vyhrievaním za 27 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom