Gadgety z Číny #241

Opäť je tu ten čas, keď ti tradične prinášame nové Gadgety z Číny. Takto sa ti pravidelne snažíme priniesť inšpiráciu na nákup darčekov, či už sebe alebo tvojim blízkym. 

Adaptér pre sieťový kábel

Cena: 3 €

Prenos dát po kábli sa stále radí medzi najstabilnešie, najrýchlejšie a najbezpečnejšie formy pripojenia. Ak si jeho verným zástancom a nerobí ti problém prepájať zariadenia aj na väčšie vzdialenosti, tak určite oceníš tento adaptér, ktorým navzájom prepojíš dva sieťové káble medzi sebou.

Kúpiť adaptér na sieťový kábel za 3 €

Zadné svetlo na bicykel

Cena: 3 €

Minimalistické zadné LED svetlo na bicykel, ktoré má päť rôznych režimov svietenia a vydrží na jedno nabitie až 32 hodín. Opätovné dodanie energie nie je žiadny problém, nakoľko sa svetlo dobíja pomocou microUSB konektora.

Kúpiť zadné svetlo na bicykel za 3 €

Stolná lampa s bezdrôtovou nabíjačkou

Cena: 29 €

Bezdrôtové nabíjanie smartfónu už dnes nie je vymoženosťou, ale takmer už jeho bežnou súčasťou. S touto nočnou lampou zabiješ rovno dve muchy jednou ranou, nakoľko okrem funkcie svietenia má v stojane integrovanú bezdrôtovú nabíjačku, ktorá má výkon 5W.

Kúpiť stolnú LED lampu s bezdrôtovou nabíjačkou za 29 €

Pulzný oximeter

Cena: 9 €

Udržuj si kompletný prehľad o stave svojho tela s týmto pulzným oximetrom, ktorý bezdrôtovo odmeria tvoj aktuálny tep a dokonca aj aktuálne okysličenie krvi. Všetky informácie sa zobrazujú priamo na šetrnom OLED displeji.

Kúpiť pulzný oximeter za 9 €

Termoska s teplomerom

Cena: 10 €

Termoska s objemom 500 ml nielen že vyzerá veľmi štýlovo, ale navrchu má aj malý LCD displej, na ktorom sa ti zobrazuje aktuálna teplota tekutiny v jej vnútri. Vyrobená je z nehrdzavejúcej ocele a k dispozícii sú štyri rôzne farebné prevedenia.

Kúpiť termosku s digitálnym teplomerom za 10 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom