Gadgety z Číny #240

Ak plánuješ objednávať z Číny darčeky na Vianoce, mal by si sa poponáhľať. Na ďalekom východe panuje v súčasnosti poriadny zhon a ak chceš, aby ti stihli všetok tovar do Vianoc doručiť, nemal by si viac otáľať. Inšpirovať ťa môže aj dnešný diel Gadgetov z Číny. 

Magnetická lampa

Cena: 33 €

Veľmi zaujímavá lampa, ktorá je skôr dizajnovým doplnok do domácnosti. V obruči sa nachádzajú silné magnety, vďaka ktorým dokáže glóbus v strede levitovať. Dostupné sú tri rôzne farebné prevedenia a doručenie trvá len 7-15 pracovných dní.

Kúpiť magnetickú nočnú lampu za 33 €

Bezdotykový dávkovač šampónu

Cena: 5 €

Tento bezdotykový dávkovač patrí medzi tie najlacnejšie a naplniť ho môžeš mydlom alebo sprchovacím gélom. Následne  stačí už len priložiť ruku, do ktorej ti padne ideálna dávka.

Kúpiť automatický dávkovač mydla/šampónu za 5 €

Budík s bezdrôtovým nabíjaním

Cena: 11 €

Štýlový budík, ktorý zobrazuje aktuálny čas, teplotu v izbe a na svojej vrchnej strane má plochu, ktorá ti bezdrôtovo nabije tvoj smartfón. Podporuje Qi štandard a výkon nabíjačky je 5W.

Kúpiť budík s bezdrôtovým nabíjaním smartfónov za 11 €

Manuálna nabíjačka

Cena: 3 €

Gadget pre prípad núdze, keď nemáš k dispozícii elektrickú sieť. S touto manuálnou nabíjačkou si vďaka dynamu vo vnútri dokážeš vytvoriť krútením elektrickú energiu, ktorá síce nedokáže nabiť smartfón doplna, no aspoň mu dodá dostatok energie napríklad na privolanie pomoci.

Kúpiť manuálnu USB nabíjačku za 3 €

Bluetooth reproduktor

Cena: 24 €

Novinka od Xiaomi, ktorá vznikla v spolupráci s poprednou spoločnosťou Baseus. Výsledkom je tento perfektný reproduktor s LED displejom, ktorý zobrazuje množstvo cenných informácií. Nechýba Bluetooth, FM rádio a funkcia budíka.

Kúpiť bluetooth reproduktor za 24 €

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom