Gadgety z Číny #239

Nemusíš sa báť, ani tento týždeň sme nelenili a poctivo sme prešli známe čínske e-shopy, aby sme našli ďalšiu päticu zaujímavých gadgetov, možno aj do tvojej výbavy. 

UV držiak na pastu a kefky

Cena: 12 €

Držiak na kefky, ktorý okrem hlavnej funkcie stojana obsahuje aj UV svetlo, ktoré sa postará o to, aby bola zničená drvivá väčšina baktérií, ktorá sa na štetinách nachádza. Súčasťou je aj držiak na zubnú pastu s praktickým dávkovačom.

Kúpiť UV držiak na pastu a kefky za 12 €

Bluetooth lokalizátor 3ks

Cena: 22 €

Máš často problém s tým, že nevieš kde si založil kľúče a nemôžeš ich nájsť práve vtedy, keď sa najviac ponáhľaš? Vyrieš to týmto bluetooth lokátorom, ktorý má dosah až 20 metrov v interiéri a 50 metrov vo vonkajšom prostredí.

Kúpiť bluetooth lokalizátor na kľúče za 22 €

Xiaomi batoh

Cena: 10 €

Menší, len 10l batoh ideálny na krátke vychádzky do prírody, alebo len ako módny doplnok. Využívať ho môžeš aj do školy, no len v tom prípade, keď si vystačíš len so základnými pomôckami.

Kúpiť Xiaomi batoh za 10 €

Pomôcka na zatváranie obalov

Cena: 3 €

Dnes už má veľa vreciek vlastný zatvárací mechanizmus, no nie je to pravidlo. V tomto prípade si môžeš kúpiť tento lacný gadget, ktorý sa nahrievaním obalu postará o to, že bude dokonale zatvorený a už sa ti viac nestane, že tvoje koreniny nasajú množstvo vlhkosti.

Kúpiť kuchynskú pomôcku na zatváranie obalov za 3 €

Fólia na spätné zrkadlo

Cena: 4 €

V tomto období je počasie nevyspytateľné a rána bývajú často ponorené hmly. Zároveň sa zahmlievajú aj sklenené povrchy, okrem iného aj spätné zrkadlá v autách, čo môže byť poriadne nebezpečné. S touto špeciálnou nálepkou sa ti to už ale nikdy nestane, nakoľko odpudzuje akúkoľvek vlhkosť a na výber je hneď niekoľko rozmerov, aby si na svoje prišiel naozaj každý.

Kúpiť fóliu na spätné zrkadlo za 4 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom