Gadgety z Číny #238

Predĺžený víkend určite padol každému vhod. Síce sa novembrové počasie ukazuje v plnej paráde už hneď od začiatku, novej nádielke Gadgetov z Číny to vôbec neprekáža. 

Powerbanka Xiaomi

Cena: 50 €

Na prvý pohľad bežná powerbanka s kapacitou 11 100 mAh, ktorá ale v prípade potreby dokáže vyvinúť dostatočný prúd k tomu, aby sa naštartovalo auto. V balení sa samozrejme nachádzajú aj štartovacie káble

Kúpiť powerbanku Xiaomi za 50 €

Gearbest

Súprava s mikrofónom

Cena: 42 €

Kompletná súprava na nahrávanie vrátane stojana, mikrofónu a množstva ďalšieho príslušenstva, ktoré ti pomôže pri tvojich začiatkoch (napríklad pri streamovaní).

Kúpiť nahrávaciu súpravu s mikrofónom za 42 €

Gearbest

Mini reproduktor

Cena: 11 €

Malý a ľahký prenosný reproduktor od Xiaomi, ktorý vydrží až 4 hodiny, má mikrofón a výkon 3 W, vďaka čomu sa hodí napríklad do dielne, kúpeľne či na WC.

Kúpiť mini reproduktor za 11 €

Gearbest

Elektrický skrutkovač

Cena: 15 €

Priamy konkurent pre skrutkovač Wowstick od Xiaomi, ktorý však stojí o polovicu menej. Principiálne však ide o veľmi podobné zariadenia, s bohatým príslušenstvom a elektrickým pohonom.

Kúpiť elektrický skrutkovač s 18-timi bitmi za 15 €

Gearbest

Susič topánok

Cena: 7 €

Pár elektrických sušičov do topánok s nastaviteľnou dĺžkou, vďaka ktorým tvoje topánky už nebudú viac nepríjemne zapáchať a budú za každých okolností suché aj vo vnútri, čo sa hodí predovšetkým v tomto sychravom jesennom počasí.

Kúpiť susič topánok za 7 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP