Gadgety z Číny #237

Nesmierne nás teší, že aj po toľkých mesiacoch sú Gadgety z Číny stále veľmi obľúbené. Neustále sa snažíme vybrať z aktuálnych noviniek tie najzaujímavejšie kúsky, pričom sa sústredíme na také zariadenia, ktoré by sme si aj my sami kúpili. 

Organizér káblov

Cena: 1 €

Nebaví ťa už množstvo káblov na stole a hľadáš lacné riešenie, ktoré tento problém aspoň z časti vyrieši? Tento organizér stačí nalepiť na stôl, pojme až tri káble a konečne spraví poriadok na tvojom pracovnom mieste.

Kúpiť organizér káblov len za 1 €

Magnetický USB-C kábel

Cena: 2 €

S týmto magnetickým káblom sa už nestane, že ak sa náhodou potkneš o nabíjací kábel, tak spoločne s ním poletí aj tvoj smartfón. Jednoducho sa odpojí a okrem toho má výhodu aj v ochrane nabíjacieho portu pred nečistotami.

Kúpiť magnetický USB-C kábel len za 2 €

Bezdrôtová powebanka Xiaomi

Cena: 41 €

Bezdrôtová powerbanka od Xiaomi s bezdrôtovým nabíjaním, ktoré dokáže vyvinúť výkon až 10 W, čo bohate stačí väčšine smartfónov. Samozrejme môžeš využiť aj klasické káblové nabíjanie. Kapacita powerbanky je 10 000 mAh.

Kúpiť bezdrôtovú powerbanku od Xiaomi za 41 €

Vianočné LED reťaze

Cena: 10 €

Parádne LED reťaze rôznej farby, ktorých nájdeš v balení až 10 kusov. Pomocou diaľkového ovládača následne môžeš ovládať viacero režimov.

Kúpiť vianočné LED reťaze len za 10 €

Paper-Like fólia

Cena: 8 – 11 €

Zaujímavá fólia na iPad (všetky modely), ktorá okrem ochrannej funkcie má aj veľmi zaujímavú štruktúru, vďaka ktorej pôsobí pri písaní Apple Pencilom ako papier. Tzv. “must have” doplnok pre každého, kto tento tablet využíva na grafiku či písanie poznámok.

Kúpiť Paper-Like ochrannú fóliu na iPad za 8 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom