Gadgety z Číny #236

Týždeň sa znova s týždňom stretol a nastal ten čas, kedy viacerí už netrpezlivo čakajú na ďalšiu nádielku Gadgetov z Číny. Dnes sme si pre teba pripravili túto päticu skvelých zariadení.

BBQ fúkač

Cena: 4 €

Ak sa bojíš vysokej teploty pri rozfukovaní pahreby či grilu, len za 4 eurá si môžeš zakúpiť tento nástroj, ktorý krútením produkuje fúkanie, vďaka čomu stačí už len dobre namieriť.

Kúpiť manuálny BBQ fúkač za 4 €

Zadná kamera do auta

Cena: 18 €

Zadná HD kamera od Xiaomi, ktorá môže byť umiestnená v každom vozidle, ktoré má v infotainmente RCA konektor. Umiestnené môže byť napríklad nad zadnú značku, vďaka čomu budeš mať prehľad o situácií za tebou a pomôže ti aj pri správnom parkovaní. Nechýba jej IPX7 ochrana, uhol záberu je 138° a má aj nočné videnie.

Kúpiť zadnú kameru s nočným videním za 18 €

Lampa na pestovanie rastlín

Cena: 36 €

Lokálne potraviny sú stále viac žiadané a ak si chceš aj ty dopriať lokálnu zeleninu a ovocie po celý rok, potrebuješ v prvom rade vhodné miesto na pestovanie, ale aj podobnú lampu, ktorá rastlinám dodá potrebné UV a IR žiarenie.

Kúpiť lampu na pestovanie rastlín za 36 €

Robotický vysávač

Cena: 48 €

Ultra lacný robotický vysávač, ktorý na jedno nabitie vydrží až 2 hodiny. Vhodný je preto do priestorov s maximálnou plochou 150 m2. Po stranách má dvojicu kefiek, ktoré sa dostanú aj k skrytým omrvinkám v rohoch. Vzhľadom na cenu sa robot ovláda len jedným tlačidlom a neobsahuje žiadne špeciálne SMART funkcie.

Kúpiť robotický vysávač za 48 €

Multifunkčný kanvica

Cena: 54 €

Dizajnovo dokonalá kanvica od Xiaomi, ktorá síce neohúri objemom, no na oplátku má veľký a jasný displej, dotykové ovládanie, dokáže udržiavať teplotu a má niekoľko prednastavených funkcií, vďaka ktorým dosiahneš perfektný horúci nápoj.

Kúpiť multifunkčnú kanvicu za 54 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom