Gadgety z Číny #234

Vonku už dávno vládne jeseň a dokazuje to aj počasím, ktoré je stále viac a viac pochmúrnešie. Najnovší diel Gadgetov z Číny ti však určite zlepší deň.

Elektrický motor na závesy

Cena: 119 €

Urob ďalší krok v pretváraní tvojej domácnosti a automatizuj si niektoré činnosti, aj vďaka tomuto motoru, ktorý ti bude odkrývať závesy. Ovládanie prebieha prostredníctvom aplikácie či hlasu a na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov.

Kúpiť elektrický motor na závesy za 11 9 €

Elektrický stimulátor proti chrápaniu

Cena: 63 €

Chrápanie je nepríjemné nie len pre okolie, ale aj pre samotnú osobu, ktorá tento nepríjmený zvuk vydáva. Toto zariadenie by tomu malo nadobro zabrániť a navyše sa môže prepojiť so smartfónom, vďaka čomu budeš mať všetky dáta na jednom mieste.

Kúpiť elektrický stimulátor proti chrápaniu za 63 €

Ochranný film na MacBook

Cena: 13 €

S podobným ochranným filmom si sa mohol stretnúť napríklad v bankách, kde niečo podobné majú všetci zamestnanci na svojich obrazovkách. Ak si chceš aj ty zachovať súkromie a nebaví ťa, ak niekto stále spoza tvoj chrbát sleduje čo robíš, tento produkt je práve pre teba. Dostupný je však len pre MacBook.

Kúpiť ochranný film na MacBook za 13 €

Inteligentný budík

Cena: 28 €

Na prvý pohľad obyčajný budík od Xiaomi, ktorý funguje aj ako rádio a dokáže vykonávať celú radu ďalších činností, ako je prekladanie (len čínsky a anglicky), zistiť situáciu na cestách, nájde tvoj mobilný telefón či bude ovládať ďalšie inteligentné produkty od Xiaomi.

Kúpiť inteligentný budík za 28

Zámok s odtlačkom prsta

Cena: 45 €

Zabezpeč svoje odkladacie priestory tými najlepšími metódami, medzi ktoré nepochybne patrí biometria. Zámok s odtlačkom môžeš dať kdeľkovek, nevyžaduje si žiadnu náročnú montáž a funguje aj pri napájaní z powerbanky (inak 4x AAA batérie).

Kúpiť zámok s odtlačkom prsta za 45 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom