Gadgety z Číny #233

Ani v dnešnej časti nebudeš ochudobnený o skvelé kúsky z e-shopov za Veľkým čínskym múrom. Je tu teda pripravená pätica nových gadgetov, ktorá už teraz netrpezlivo čaká, aby mohla predviesť svoje kvality a unikátne vlastnosti. 

Xiaomi kolobežka

Cena: 481 € (EU SKLAD)

Vylepšená verzia pôvodnej kolobežky M365, ktorá má oproti predchodcovi väčšiu batériu, vyšší dojazd, grafický displej či lepšiu priechodnosť stúpaním. Navyše je skladom v Poľsku, takže doma ju budeš mať v priebehu niekoľkých dní.

Kúpiť Xiaomi kolobežku PRO za 481 € z poľského skladu 

Xiaomi

12v1 HUB

Cena: 64 €

Perfektný hub, ktorý je možno drahší, no napríklad oproti originálnemu riešeniu od Apple je stále lacnejší. Navyše môže slúžiť ako stojan na notebook. K nemu sa pripája pomocou USB-C konektora.

Kúpiť USB-C HUB za 64 €

Multifunkčný hrniec

Cena: 53 €

Nerezový hrniec s objemom 4 litrov, ktorý sa napája z elektriny a má viacero režimov, ktoré umožňujú pomalé varenie či dokonca údenie.

Kúpiť multifunkčný hrniec za 53 €

Nabíjačka do auta

Cena: 2 €

Nabíjačka do auta pre smartfón je vždy dobrým doplnkov, navyše ak stojí len 2 eurá a podporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 3.0.

Kúpiť nabíjačku do auta s QC 3.0 za 2 €

 

Externý SSD disk SAMSUNG

Cena: 91 €

Dnes už sú bežné disky viac-menej v pozadí a platí to aj pre ich využitie ako externé úložisko. Tento disk od Samsungu má kapacitu až 500 GB, malé rozmery, odolnosť voči pádu a prenosovú rýchlosť až 540 MB/s.

Kúpiť externý SSD disk SAMSUNG s kapacitou 500 GB za 91 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP