Gadgety z Číny #232

Znova sú tu tie najzaujímavejšie Gadgety z Číny za uplynulý týždeň. Nová pätica je skutočne atraktívna a veríme, že si z nášho výberu dokážeš vybrať ten svoj produkt. Ich využiteľnosť a ceny sú skutočne lákavé.

Nabíjací kábel

Cena: 2 €

Nabíjací kábel podporujúci rýchle nabíjanie, ktorý okrem kvalitného materiálu obsahuje aj malý displej, na ktorom môžeš vidieť aktuálny prúd a napätie, akým sa tvoj smartfón nabíja.

Kúpiť nabíjací kábel s displejom za 2 €

Powerbank s bezdrôtovým nabíjaním

Cena: 18 €

Externá batéria s kapacitou 8000 mAh možno nepatrí medzi tie najväčšie, no ponúka možnosť bezdrôtového nabíjania, vďaka čomu už nemusíš so sebou vláčiť aj množstvo káblov. Nechýba ani praktický displej, na ktorom môžeš vidieť aktuálny stav nabitia (powerbanky) v percentách.

Kúpiť powerbanku s bezdrôtovým nabíjaním za 18 €

Športová 4K kamera

Cena: 33 €

Základná športová kamera, ktorá možno neponúkne ten najkrajší obraz, no stojí málo a aj napriek tomu dokáže nahrávať až v 4K rozlíšení. V balení navyše nájdeš množstvo príslušenstva, ktoré môžeš využiť aj pri iných zariadeniach.

Kúpiť športovú 4K kameru s množstvom príslušenstva za 33 €

Nočná lampa s displejom

Cena: 11 €

LED stolná lampa s dotykovým ovládaním a displejom, ktorý ťa informuje o aktuálnom čase, dátume a okolitej teplote vzduchu. Vďaka vlastnej batérii dokonca dokáže fungovať aj bez priameho napájania zo siete.

Kúpiť nočnú lampu s displejom za 11

Bezdrôtový cyklopočítač

Cena: 15 €

Poriadne veľký tachometer na bicykel, ktorý ti zobrazí všetky dôležité informácie. Ovládanie je dotykové a prenos údajov prebieha bez zbytočných káblov. Navyše je vodeodolný a má príjemné podsvietenie, s ktorým nebudeš mať problém ani v úplnej tme.

Kúpiť bezdrôtový cyklopočítač s podsvietením za 15 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú