Gadgety z Číny #231

V dnešnej časti gadgetov z Číny ti predstavíme novú päticu produktov, ktorej budeš len veľmi ťažko odolávať.

Magnetické telefónne číslo

Cena: 4 €

Doplnok pre motoristov, ktorí týmto spôsobom môžu na seba zanechať kontakt v aute. Stačí to umiestniť za čelné sklo, pričom sa nemusíš báť ani vysokých teplôt, ktoré sužujú v lete palubnú dosku za čelným sklom. Čísla sú pokryté fluorescenčnou vrstvou, takže ich je možné vidieť aj tme.

Kúpiť magnetické telefónne číslo na palubovku auta za 4 €

Gearbest

Spätné zrkadlo s kamerou

Cena: 67 €

Nebaví ťa neustále nastavovať späté zrkadlo, v ktorom je pozorovací uhol aj tak veľmi malý? Vyrieš to týmto gadgetom, ktorý ti poskytne až 140° záber, pričom kvalita nahrávania situácie za tebou je až 1080p. Navyše sa na zadnej strane zrkadla nachádza ďalšia kamera, ktoré môžeš slúžiť na nahrávanie situácie pred tebou.

Kúpiť spätné zrkadlo s kamerou za 67 €

Gearbest

Nabíjací náramok

Cena: 4 €

Maj nabíjací kábel vždy po ruke  s týmto odolným náramkom na ruku. K dispozícii sú všetky bežne používané konektory a navyše v dvoch dĺžkach.

Kúpiť nabíjací náramok za 4 €

Gearbest

Ústna sprcha

Cena: 27 €

Ústna hygiena je dôležitá a dokáže ti usporiť nemalé finančné prostriedky pri následnej návšteve zubného lekára. Ak chceš čistenie zubov ešte viac zdokonaliť, ústna sprcha ti k tomu výrazne pomôže a zbaví ťa aj tých najväčších nečistôt. V balení je hneď niekoľko hlavíc, ktoré sa odlišujú silou a šírkou prúdu.

Kúpiť ústnu sprchu za 27 €

Gearbest

Xiaomi difúzer

Cena: 22 €

Rozvoňaj svoju domácnosťou týmto difúzerom od Xiaomi, ktorý dokáže pracovať až 10 hodín (na plné naplnenie). Napájanie prebieha pomocou USB konektora.

Kúpiť Xiaomi difúzer za 22 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom