Gadgety z Číny #229

Máme tu posledný augustový týždeň a mnoho študentov si taktiež ešte užíva posledné dni voľna. Počasie je síce ako stvorené na trávenie dňa niekde pri vode, no ak máš chvíľu čas, rozhodne si pozri päticu gadgetov, ktoré sme pre tento týždeň vybrali.

Bezdrôtová nabíjačka 3v1

Cena: 12 €

Zaujímavá a lacná bezdrôtová nabíjačka, ktorou razom nabiješ až tri rôzne zariadenia. Nakoľko podložka podporuje štandard Qi, tak je podporovaná viacerými zariadeniami, ktoré majú túto technológiu v sebe obsiahnutú.

Kúpiť bezdrôtovú nabíjačku 3v1 za 12 €

Gearbest

Batoh na fototechniku

Cena: 21 €

Či už si začínajúci alebo profesionálny fotograf, tak určite vieš, že telo a jeden objektív ti určite nestačí. Ak sa ti doma toho hromadí čoraz viac a už nevieš, ako by si to mohol prenášať, tak riešenie ti ponúka tento špeciálny batoh. Vo vnútri obsahuje niekoľko priehradok, ktoré si môžeš prispôsobiť podľa seba a tvoja foto výbava tak bude v maximálnom bezpečí.

Kúpiť batoh na fototechniku za 21 €

Gearbest

30 000 mAh powerbanka

Cena: 26 €

Energie nikdy nie je dosť. Externá nabíjačka od výrobcu Teclast ponúka kapacitu až 30 000 mAh. Váži síce až 500 gramov, no aspoň máš istotu, že ťa nenechá v „štichu“.

Kúpiť 30 000 mAh powerbanku za 26 €

Gearbest

Gimbal

Cena: 63 €

Moderné smartfóny síce majú pokročilú stabilizáciu obrazu, no aj tá má svoje limity. Ak s ňou nie si spokojný, kúpou takéhoto gimbalu vyriešiš večné problémy s roztrasenými zábermi počas nahrávania videa.

Kúpiť gimbal na smartfón za 63 €

Gearbest

AKG slúchadlá

Cena: 6 €

Perfektné slúchadlá za veľmi nízku cenu. Len za 6 eur môžeš získať skvelé slúchadlá, ktoré sú dodávané ku vlajkovým lodiam Samsung. Skvelé ti zapadnú do ucha a na ich tele sa nachádza aj praktický ovládač hlasitosti.

Kúpiť značkové AKG slúchadlá za 6 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom