Gadgety z Číny #228

Znova sú tu tie najzaujímavejšie Gadgety z Číny za uplynulý týždeň. Nová pätica je skutočne atraktívna a veríme, že si z nášho výberu dokážeš vybrať ten svoj produkt. Ich využiteľnosť a ceny sú skutočne lákavé.

OTG redukcia

Cena: 2 €

Pamäťové karty zo smartfónov pomaly ale isto miznú, nakoľko sú oproti vnútornému úložisku pomalšie a kapacitne menšie. Ak o túto funkciu tvoj smartfón prišiel, stále môžeš využiť takúto špeciálnu redukciu, ktorá obsahuje čítačku micro-sd kariet a k smartfónu sa pripája pomocou USB-C.

Kúpiť OTG redukciu s USB-C za 2 €

Banggood

Xiaomi diagnostická váha

Cena: 31 €

Perfektná váha od Xiaomi, s ktorou zistíš až 13 rôznych ukazovateľov. Oproti predchádzajúcej generácii má vylepšený čip, vďaka čomu je ešte presnejšia a odchýlkami sa blíži profesionálnym diagnostickým zariadeniam.

Kúpiť diagnostickú váhu od Xiaomi za 31 €

Banggood

Sada spätných zrkadiel

Cena: 5 €

Sada spätných zrkadiel či už pre bicykel alebo elektrickú kolobežku. Vďaka nim sa zvýši tvoja bezpečnosť na ceste, nakoľko sa už nemusíš viac obzerať za seba. Dizajn v tomto smere ide bokom a dôležitá je funkčnosť.

Kúpiť sadu spätných zrkadiel za 5 €

Banggood

Nastaviteľná chladiaca podložka

Cena: 9 €

Chladiaca podložka, alebo skôr stojan s nastaviteľnou výškou až v 10 úrovniach, aby bola tvoja práca na notebooku čo najviac pohodlná. K tomu nájdeš v balení aj praktický stojan na telefón.

Kúpiť nastaviteľnú chladiacu podložku za 9 €

Gearbest

Finger Ring

Cena: 1 €

Množstvom ľudí nenávidený doplnok k smartfónu, ktorý je však ale veľmi prakticky a jeho používaním prechádzaš tomu, aby sa ti smartfón vyšmykol z ruky. Za cenu menej ako jedno euro veľmi dobrá kúpa.

Kúpiť finger Ring za necelé 1 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom