Gadgety z Číny #227

Ani sme sa poriadne nenazdali a už je pred nami jednej z posledných letných víkendov. Dúfame, že si najteplejšie mesiace v roku naplno vychutnal a minimálne rovnako tak dobre si vychutnáš aj nasledujúci diel Gadgetov z Číny. 

Zápästný tlakomer

Cena: 8 €

Zdravotnícka pomôcka, ktorá by sa mala nachádzať v každej domácnosti. Pravidelnou kontrolou krvného tlaku môžeš predísť závažným problémom, ktoré nízke či zvýšené hodnoty so sebou prinášajú.

Kúpiť zápästný tlakomer za 8 €

Gearbest

BT transmitter a nabíjačka v jednom

Cena: 6 €

Príslušenstvo vhodné prevažne do starších áut, ktoré ešte nemajú rôzne multimediálne systémy na palubovke automobilu. Okrem prehrávania hudby prostredníctvom bluetooth si môžeš zároveň nabíjať až dve zariadenia.

Kúpiť BT transmitter do auta s dvomi USB portami za 6 €

Gearbest

Tester vody od Xiaomi

Cena: 6 €

Nepozdáva sa ti voda v domácnosti či chceš mať istotu pri pití vody z lesných potôčikov? Jednoduchý a lacný tester od Xiaomi ti poskytne odpoveď.

Kúpiť tester vody od Xiaomi za 6 €

Gearbest

3v1 príbor

Cena: 1 €

Takmer plnohodnotný príbor v jednom produkte. Vidlička, lyžica, nôž či dokonca provizórny otvárač fliaš je k dispozícii v tomto hliníkovom nástroji, ktorý zaberá minimum miesta.

Kúpiť lyžicu a vidličku + nôž v jednom za 1 €

Gearbest

Smart hodinky

Cena: 14 €

Aj keď je ich cena poriadne nízka, tak tieto hodinky majú rozhodne čo ponúknuť. Veľký displej s malými rámčekmi, senzor krvného tlaku či tepu, sledovanie aktivít, prehľad notifikácií a množstvo ďalších funkcií nás presvedčilo, že rozhodne stoja za vyskúšanie.

Kúpiť smart hodinky len za 14 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom