Gadgety z Číny #226: Bezpečnosť je prvoradá

Dnešné gadgety budú poňaté viac tematicky, kedy sa zameriame na bezpečnosť. A nielen na tú domovú. Nezabudli sme ani na netradičných účastníkov cestnej premávky, ktorí to majú v našich mestách poriadne náročné. 

Bezdrôtový zvonček s kamerou

Cena: 32 €

Prvý doplnkom je netradičný zvonček, ktorý komunikuje bezdrôtovo so smartfónom či tabletom. Obsahuje kameru, mikrofón a reproduktor, vďaka čomu môžeš s návštevníkom komunikovať odkiaľkoľvek. Napája sa prostredníctvom batérií alebo priamo zo siete.

Kúpiť bezdrôtový zvonček s kamerou za 32 €

Gearbest

Uzamykateľná schránka

Cena: 19 €

Už nemusíš schovávať kľúče od domu pod koberec či do kvetináča. Stačí ti táto odkladacia skrinka na 4-miestny kód, ktorá ho navyše aj perfektne ochráni.

Kúpiť uzamykateľnú schránku za 19 €

Gearbest

Zámok na odtlačok prsta

Cena: 58 €

Klasické zámky za pár eur nie je problém prelomiť v priebehu niekoľkých sekúnd. Ak si však bicykel či kolobežku zabezpečíš odtlačkom prsta, prelomenie zámku je tak oveľa ťažšie.

Kúpiť zámok na odtlačok prsta za 58 €

Gearbest

Smerové svetlá do riadidiel

Cena: 4 €

Perfektná pomôcka pre cyklistov, no hlavne pre jazdcov na elektrických kolobežkách, ktorí po novom musia jazdiť po cestách. Tieto jednoduché smerovky vložíš do rukovätí a ich stlačením sa rozblikajú na približne 40 sekúnd, čo ti zabezpečí bezpečné odbočenie. Napájané sú gombíkovými batériami, ktoré nájdeš už priamo v balení.

Kúpiť smerové svetlá do riadidiel za 4 €/pár

Aliexpress

Brzdové a smerové svetlo na bicykel

Cena: 17 €

Doplnok skôr pre cyklistov, ktorí si toto zadné svetlo môžu upevniť na sedlovku. Dobíjateľné svetlo sa bezdrôtovo ovláda priamo z riadidiel a okrem výstražného brzdového svetla má aj smerovky, ktoré sa opäť hodia do premávky v našich mestách.

Kúpiť zadné brzdové/smerové svetlo na bicykel za 17 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP