Gadgety z Číny #225

Týždeň ubehol ako voda a znova je tu tak čas, kedy sú pre teba pripravené nové Gadgety z Číny, kde nájdeš tie najzaujímavejšie novinky z uplynulého týždňa.

3D pero

Cena: 16 €

Zabávaj sa s 3D tlačou trochu inak. Klasické tlačiarne sú pomerne drahé, čo sa o tomto pere nedá povedať. Upusti uzdu fantázie a vytváraj zaujímavé kúsky umenia. Na krátky čas s náplňami, nakoľko v balení nájdeš hneď tri.

Kúpiť 3D pero s tromi náplňami za 16 €

Banggood

Predlžovačka 6 + 4

Cena: 12 €

Praktická predlžovačka až so 6 zásuvkami klasického formátu a dodatočnými 4 USB portami, z ktorých môžeš napájať ďalšie menšie zariadenia. Jej dĺžka sú 2 metre a obsahuje aj detskú poistku.

Kúpiť predlžovačku s desiatimi portami za 12 €

Banggood

Elektrické bicie

Cena: 26 €

Parádne elektronické bicie s cenou, za ktorú by to bol hriech nekúpiť v prípade, ak ťa hranie na bicích baví, alebo nad ním ešte stále rozmýšľaš. S profi sústavami sa to síce nedá porovnávať, ale za to poskytne slušný začiatok tvojej hudobnej kariéry.

Kúpiť elektrické bicie za 26 €

Gearbest

Solárne outdoorové svetlá

Cena: 17 €

Bodové svetlá na fasádu či stenu, ktoré majú senzor pohybu a napájané sú okrem iného aj solárnym panelom, ktorý prináša energiu zadarmo.

Kúpiť sadu solárnych svetiel za 17 €

Gearbest

Medicínska kanvica

Cena: 50 €

Zaujímavá rýchlovarná kanvica, ktorá ako popis uvádza, slúži na prípravu rôznych čínskych medicín. Tá je tvorená prevažne bylinkami a čajmi, k čomu slúži sitko vo vnútri. Okrem čaju však pripraví aj menšiu polievku, a to vďaka množstvu vstavaných funkcií, ktoré ovládať prostredníctvom rukoväte. Bohužiaľ, nápisy sú len v čínštine.

Kúpiť medicínsku kanvicu za 50 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom