Gadgety z Číny #224

V lete, zime, v chlade či v slnečnom počasí, Gadgety z Číny sú tu pravidelne každú sobotu a vždy sa na ne tešíme rovnako, ako aj naši čitatelia. 

Plašič zveri

Cena: 14 €

Otravujú ťa v noci ježkovia, hlodavce či už ťa nebaví neustále upravovať dvor kvôli krtincom? Využi  ponuku na tento humánny plašič, ktorý vysiela zvuk v špeciálnej vlnovej dĺžke, ktorú ľudia nepočujú, no pre zver je nepríjemná a tým ich odplaší.

Kúpiť nechemický plašič zveri za 14 €

Digitálne posuvné meradlo

Cena: 10 €

Potrebuješ niečo rýchlo a presne odmerať? Pre toto posuvné meradlo to nie je žiadny problém. Výsledok sa ti ukáže na milimetre presne a nemusíš sa obávať toho, či si zo stupnice správne odčítal výsledok.

Kúpiť digitálne posuvné meradlo za 10 €

 

Sada na otváranie zámok

Cena: 9 €

Stáva sa ti často, že sa vymkneš v dome, prípadne máš zámku, od ktorej si stratil kľúče a nemôžeš ju otvoriť? Vyskúšaj túto sadu na otváranie zámok, ktorá si s ľahkosťou poradí s bežnou zámkou s minimálnou triedou bezpečnosti. Dôrazne upozorňujeme, že sa nejedná o nástroj na vykonávanie trestnej činnosti.

Kúpiť sadu na otváranie zámkov za 9 €

Mini soundbar

Cena: 17 €

S výkonom 10W síce neozvučí svadobnú sálu, no ako doplnok k počítaču, konzole či ako bezdrôtový reproduktor tento mini soundbar plne postačuje.

Kúpiť mini soundbar s výkonom 10W za 17 €

Prijímač na bezdrôtové nabíjanie

Cena: 2 €

Bezdrôtové nabíjanie je veľmi návykový a pohodlný spôsob, ako dobiť svoje zariadenie. Ak ho tvoj telefón nepodporuje, môžeš využiť tento prijímač, ktorý len zapichneš do konektoru (USB-C) a môžeš si jeho výhody užívať tiež.

Kúpiť prijímač pre bezdrôtové nabíjanie za 2 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom