Gadgety z Číny #220

Posledné dni sú na Slovensku poriadne horúce a preto ti v týchto Gadgetoch z Číny prinášame niekoľko produktov, ktoré ťa v týchto vysokých teplotách trochu schladia. 

Mini klimatizácia

Cena: 33 €

Zvládať tieto dni je pre väčšinu ľudí poriadnou výzvou a akákoľvek možnosť schladiť sa je veľmi vítaná. Bežné klimatizácie vyžadujú väčšiu investíciu a ak chceš ušetriť poriadny balík, možno by ti pomohla aj táto mini klimatizácia. Ide skôr o lepší ochladzovač vzduchu, ale stále je to lepšie, ako obyčajný ventilátor, ktorý len rozprúdi teplý vzduch okolo seba.

Kúpiť mini klimatizáciu za 33 €

Gearbest

7,5 litrová chladnička

Cena: 30 €

Rovnako dobre pomôže aj poriadne vychladený nápoj. Táto chladnička je určená predovšetkým do vozidiel, nakoľko je napájaná z 12V zásuvky. Objem má 7,5 litra a okrem chladiacej funkcie dokáže aj opačnú funkciu a to udržať teplo.

Kúpiť chladničku na nápoje za 30 €

Gearbest

USB ventilátor

Cena: 1 €

Ak pracuješ v neklimatizovanej kancelárii, tak ti pomôže aj táto lacná vecička. Ventilátor od Xiaomi sa napája priamo z USB portu, je flexibilný a s cenou jedno euro je dostupný pre každého.

Kúpiť USB ventilátor len za 1 €

Gearbest

Sonická zubná kefka s displejom

Cena: 50 €
Zľavový kupón: GB-HBZOCLEAX

Perfektná sonická kefka, na ktorú sme ti priniesli aj recenziu. Má vo svojom tele zabudovaný displej, prostredníctvom ktorého dokážeš nastaviť väčšinu funkcií. Zaujme aj dlhou výdržou, prepracovanou aplikáciou či množstvom možností personalizácie.

Kúpiť sonickú kefku Oclean X len za 50 €
Použi kupón GB-HBZOCLEAX

Dávid Igaz / FonTech

USB vysávač

Cena: 2 €

Udržiavať klávesnicu čistú je veľmi dôležité, nakoľko bordel medzi klávesami môže spôsobiť ich postupnú nefunkčnosť. Za 2 eurá pritom môžeš mať parádny vysávač s niekoľkými nadstavcami, s ktorými bude čistenie hračkou.

Kúpiť USB vysávač za 2 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom