Gadgety z Číny #219

Týždeň sa znova s týždňom stretol a nastal ten čas, kedy viacerí už netrpezlivo čakajú na ďalšiu nádielku Gadgetov z Číny. Aj dnes sme si pre teba pripravili viacero užitočných vecičiek.

Odpudzovač komárov

Cena: 9 €

Komáre sú problémom viacerých miest na Slovensku a súčasné počasie im len a len prospieva. Riešenie je nedohľadné a aby si aspoň čiastočne zmiernil následky ich vyčíňania, odporúčame zaobstarať si odpudzovač komárov, ktorý humánnym spôsobom odláka hmyz z jeho blízkosti.

Kúpiť odpudzovač komárov za 9 €

Gearbest

Rukavica na česanie srsti

Cena: 2 €

Jar a leto sú obdobím, kedy naši domáci miláčikovia strácajú srsť. Ideálne ich je pravidelne česať, aby sa čo najskôr zbavila starých chlpov. Nakoľko väčšina z nich nemá rado klasické kefy, tak táto rukavica sa zdá byť ako ideálnym riešením.

Kúpiť rukavicu na česanie srsti za 2 €

Gearbest

Monitoring rastlín

Cena: 11 €

Ak chceš mať o svojich rastlinách kompletný prehľad a dopriať im všetko čo potrebujú, gadget od Xiaomi je pre to ako stvorený. Prostredníctvom mobilnej aplikácie môžeš sledovať viacero zaujímavých parametrov, pričom pri vybraných rastlinách nájdeš aj rôzne odporúčania, ako sa o ne správne starať.

Kúpiť gadget na monitoring rastlín za 11 €

Gearbest

Inteligentná nabíjačka batérií

Cena: 27 €

Nabíjateľné batérie sú skvelá vec, nakoľko ich opätovným používaním šetríš životné prostredie. Dôležité je však aj ich správne nabíjanie, ktoré ti zaručí táto inteligentná nabíjačka, ktorá obsahuje praktický displej so všetkými dôležitými údajmi.

Kúpiť inteligentnú nabíjačku batérii za 27 €

Gearbest

Bluetooth prijímač pre autorádio

Cena: 2 €

Ak máš v aute staršie rádio, prípadne chceš obyčajné reproduktory ovládať na diaľku, stačí si zaobstarať takýto bluetooth prijímač. Stojí málo a svoju úlohu splní bez väčších problémov. Napájanie je z USB, avšak vďaka vstavanej batérii vydrží niekoľko minút aj bez zapojenia do siete.

Kúpiť Bluetooth prijímač pre autorádio za 2 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom