Gadgety z Číny #218

Týždeň ubehol ako voda a znova je tu tak čas, kedy sú pre teba pripravené nové Gadgety z Číny, kde nájdeš tie najzaujímavejšie novinky z uplynulého týždňa.

Držiak na telefón

Cena: 4 €

Zaujímavý držiak na telefón, ktorý sa neupevňuje na sklo či mriežku ventilácie, ale priamo nad prístrojovú dosku. Je malý, skladný a funguje na veľmi jednoduchom princípe. Ak sú práve toto tvoje kritéria, tak tvoj výber je výrazne uľahčený.

Kúpiť držiak na telefón za 4 €

Gearbest

Power Cube

Cena: 13 €

Zaujímavý kocka, ktorá z jednej zásuvky spraví ďalšie štyri. Ideálne tak na miesta, kde je potrebné zapojiť niekoľko zariadení naraz, no klasická predlžovačka ti nevyhovuje. Ako bonus sa tu nachádzajú dva USB porty na nabíjanie.

Kúpiť Power Cube s 2 USB portmi za 13 €

Gearbest

Prezentér

Cena: 4 €

Skvelý pomocník pri prezentáciách či obhajobe záverečných prác. Stačí vložiť USB prijímač do príslušného konektora a môžeš ho začať okamžite používať.

Kúpiť prezentér za 4 €

Gearbest

Bezdrôtové slúchadlá

Cena: 9 €

Bezdrôtové slúchadlá sú ideálne na športovanie, nakoľko neprekážajú zbytočnými káblami naokolo. Tieto síce vydržia len maximálne 4 hodiny prehrávania, avšak za túto cenu je to viac než dobrá ponuka.

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá za 9 €

Gearbest

Displej pre Xiaomi kolobežku

Cena: 28 €

Prekáža ti, že tvoja Xiaomi kolobežka nezobrazuje na riadidlách žiadne informácie, okrem 4 základných LEDiek? Zakúp si tento originálny displej, ktorý je použitý aj v PRO verzii a okrem aktuálnych rýchlosti vidíš stav batérie, zapnuté svetlá a zvolený jazdný režim. Výmena je veľmi jednoduchá, no pre správne fungovanie je potrebný flash systému. Presný návod nájdeš napríklad na tomto videu.

Kúpiť displej pre Xiaomi kolobežku za 28 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom