Gadgety z Číny #217

Dnešné, už tradičné Gadgety z Číny ti ukážu päticu zariadení, ktoré si určite budeš chcieť kúpiť. Tento týždeň bol na nádielku gadgetov skutočne bohatý a nájdeš tu samé pecky.

Ochranné návleky na ruky

Cena: 6 €

Máš rád aktívny život? Tieto návleky sú pre teba. Teploty stúpajú a tieto návleky okrem toho že majú ochrannú funkciu, tak disponujú chladiacim efektom, vďaka čomu sa tvoja výdrž o čosi viac predĺži. Vhodné sú nie len na aktivity v exteriéri, ale aj v interiéri.

Kúpiť ochranné návleky s chladivým efektom za 6 €

Gearbest

Zábavná lopta

Cena: 14 €

Pamätáš si ešte túto hračku? Pred desiatimi rokmi bola veľmi obľúbená aj na Slovensku a určite si s ňou zažil kopec zábavy. Výhodou je aj to, že ju môžeš využívať aj vo vode.

Kúpiť zábavnú loptu vhodnú aj do vody za 14 €

Gearbest

Festivalová šiltovka

Cena: 7 €

Leto sa blíži a s ním aj festivalová sezóna. Počas ich konania netreba zabúdať na pitný režim, ktorý je dôležitý hlavne v horúcich dňoch. S touto šiltovkou sa o nedostatok tekutín nemusíš obávať, nech už máš v držiakoch akýkoľvek nápoj.

Kúpiť festivalovú šiltovku za 7 €

Gearbest

Univerzálny ovládač spotrebičov

Cena: 22 €

Máš doma kopec ovládačov a už pomaly ani nevieš ktorý patrí k akému spotrebiču? Nahraď ich všetkých touto perfektnou krabičkou od Xiaomi, ktorú môžeš spárovať s viacerými zariadeniami, ovládať ju cez telefón a vďaka šíreniu signálu v každom smere sa nestane, žeby si niektoré zariadenie nemohol ovládať.

Kúpiť univerzálny ovládač spotrebičov za 22 €

Gearbest

Multifunkčný ovládač

Cena: 9 €

Perfektný pomocník predovšetkým k televíziám, ktoré disponujú smart funkciami. S týmto ovládačom bude prehliadanie internetu, či navigácia hračkou. Okrem funkcie air mouse má na zadnej strane QWERTY klávesnicu, ktorá končí nočnú moru v podobe písania slov na televízore.

Kúpiť multifunkčný ovládač za 9 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom