Gadgety z Číny #216

Prešiel týždeň a tradične je tu ďalší diel Gadgetov z Číny. Dnes ti ukážeme ďalšiu päticu, ktorá zaujme najmä svojou praktickosťou.

Sterilný držiak na kefky a pastu

Cena: 20 €

Skvelý gadget do kúpeľne každej domácnosti, vďaka čomu budú tvoje kefky perfektne čisté pred každým použitím. Ultrafialové svetlo vo vnútri držiaka zničí väčšinu usadených baktérií, ktoré na kefke nemajú čo robiť. Bonusom je praktický dávkovač zubnej pasty, ktorý dá zakaždým to správne množstvo.

Kúpiť sterilný držiak na kefky a zubnú pastu za 20 €

Gearbest

Zastrihávač chĺpkov

Cena: 3 €

Malý a účinný zastrihávač chĺpkov na celom tele. Napájaný je jednou AAA batériou a v balení sa nachádzajú aj ďalšie dva nadstavce, ktoré poslúžia napríklad pri zastrihávaní brady, kde si budeš chcieť nechať nejakú minimálnu dĺžku.

Kúpiť zastrihávač chĺpkov za 3 €

Gearbest

LED baterka

Cena: 14 €

Na turistiku, bicykel či len ako prípad núdze. Kvalitná baterka by nemala chýbať vo výbave každého z nás a táto ťa ani veľmi nezruinuje. Napájaná je jednou batériou typu 18650, ktorú však musíš dodatočne zakúpiť. Výhodou je však veľká svietivosť (viac ako 1000 lumenov), fukncia zoomu a hlavne nabíjanie prostredníctvom micro USB konektora.

Kúpiť nabíjateľnú LED baterku za 8 €

Gearbest

Digitálna šublera

Cena: 6 €

Ak ti robí odčítavanie hodnôt z posuvného meradla problém, mal by si si zadovážiť tento digitálny, ktorý rýchlo a spoľahlivo dodá správnu hodnotu a ty sa viac nemusíš trápiť s tým, či si ju určil správne.

Kúpiť digitálnu šubleru za 6 €

Gearbest

Sada na klasické holenie

Cena: 22 €

Tradičný spôsob holenia je populárny už niekoľko rokov a postupne sa tento trend dostáva aj do domácnosti. Ak si správny hipster, táto sada by nemala chýbať v tvojej kúpeľni a nie len že plní svoj účel, ale aj skvelo vyzerá.

Kúpiť sadu na klasické holenie za 22 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom