Gadgety z Číny #215

Víkend nám opäť naplno beží a s tým je už na našom portáli späté ďalšie vydanie obľúbených Gadgetov z Číny. Aj tentoraz sa môžeš tešiť na užitočné pomôcky.

Smart zásuvka

Cena: 12 €

Špeciálna európska zásuvka, s ktorou budeš mať vždy všetko pod kontrolou. Môžeš sledovať aktuálnu spotrebu, ovládať ju hlasom či prostredníctvom smartfónu a presne si tak nastaviť napríklad časovač.

Kúpiť smart zásuvku s WiFi ovládaním za 12 €

Gearbest

Rozširovač signálu

Cena: 12 €

Nie vždy na kvalitný internetový signál stačí bežný router. Nemusíš však hneď kupovať výkonný model. Stačí takýto lacný rozširovač, ktorý pomocou dvoch antén spoľahlivo dovedie signál aj na miesta, kde si o ňom doteraz mohol len snívať.

Kúpiť rozširovač signálu od Xiaomi za 12 €

Gearbest

Nabíjateľné svetlo na bicykel

Cena: 14 €

Vidieť a byť videný je dôležité nie len pri autách, ale aj u iných účastníkov cestnej premávky. Toto silné predné svetlo ti zaručí, že cesta pred tebou bude poriadne osvetlená, o čo sa stará LED s výkonom až 900 lumenov. Následné nabíjanie prebieha jednoducho pomocou USB kábla.

Kúpiť nabíjateľné svetlo na bicykel za 14 €

Gearbest

Držiak s bezdrôtovým nabíjaním

Cena: 6 €

Podobné držiaky si u nás už mohol vidieť, no ide o tak dokonalú vec pre vodičov, že sme sa ju rozhodli zaradiť znova. Držiak istí telefón v troch polohách a ponúka nabíjací výkon až 10 W, čo je na bezdrôtovú nabíjačku slušná hodnota.

Kúpiť držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním za 6 €

Gearbest

Multifunkčný dok

Cena: 18 €

Posuň USB hub na novú úroveň s týmto špeciálnym dokom, ktorý okrem množstva USB portov ponúka aj čítačku všemožných typov pamäťových kariet a dokonca je tu miesto aj na pevné disky vo veľkosť 3,5″ a 2,5″.

Kúpiť multifunkčný dok za 18 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom