Gadgety z Číny #214

V dnešnom vydaní Gadgetov z Číny ti predstavíme päticu nových produktov, ktoré nám z celého týždňa najviac padli do oka. Našim cieľom je vždy vybrať také veci, ktoré by sme si aj my sami zakúpili. Inak tomu nebude ani dnes.

Forma na krájanie

Cena: 2 €

Chceš mať dokonale nakrájanú paradajku či iný druh zeleniny alebo ovocia? S týmito kliešťami to zvládneš ľavou zadnou. Výsledkom budú rovnomerne nakrájané kolieska, za ktoré sa nebudeš musieť hanbiť.

Kúpiť formu na krájanie za 2 €

Set bezdrôtovej klávesnice a myši

Cena: 13 €

Lacné kombo klávesnice s myšou, ktoré navyše vyzerá dobre aj po stránke dizajnu. Klávesnica má navyše telo z brúseného hliníka, čo je v tejto cenovej kategórii veľmi výnimočné.

Kúpiť set bezdrôtovej klávesnice a myši za 13 €

Mechanický držiak na mobil

Cena: 9 €

Či už jazdíš na motorke alebo na bicykli, smartfón je dnes už ich neodmysliteľnou súčasťou. Či už chceš vedieť aktuálnu polohu na trase, či sledovať tréningovú aktivitu, tento držiak sa postará o to, že sa v ňom smartfón udrží za každých podmienok.

Kúpiť mechanický držiak na mobil za 9 €

Nepremokavý batoh

Cena: 12 €

Zaujímavý batoh s objemom 10 litrov, ktorý je úplne nepremokavý. Vhodný je tak hlavne na vodné športy ako je paddleboarding, surfovanie či kanoistika, kde je nutnosťou ochrániť dôležité veci pred vplyvom vody.

Kúpiť nepremokavý batoh na vodné športy za 12 €

Gadgety z Číny #214

Obojok s repelentom

Cena: 4 €

Vonku je čoraz teplejšie a o chvíľu sa začne tzv. kliešťová sezóna. Chrániť sa pred nimi ale nemusíme len my, ale aj naši domáci miláčikovia. S týmto obojkom je veľká šanca, že nie len kliešťov, ale aj ďalších parazitov, ktoré by sa mohli usadiť v ich srsti.

Kúpiť obojok s repelentom za 4 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom