Gadgety z Číny #213

Už tradične je tu ďalší diel Gadgetov z Číny, ktorý sa bude snažiť odľahčiť tvoju peňaženku. No možno vďaka tomu nakoniec zistíš, že práve tieto gadgety sú pre teba potrebné a využiješ ich naplno.

WiFi Full HD kamera

Cena: 32 €

Ochrana majetku je dnes veľmi dôležitá a mať už len bránu nestačí. Čoraz viac domácností sa prikláňa k inštalácií kamerového systému, s ktorým budeš mať celé dianie pod kontrolou a navyše môže byť takýto záznam použitý ako dôkazový materiál. Táto kamera nahráva až vo Full HD rozlíšení, problém nemá ani s tmou a zapne sa len v tom prípade, že deteguje pohyb. Vďaka WiFi pripojeniu sa k nej môžeš kedykoľvek pripojiť a zistiť, že či je všetko tak ako má byť.

Kúpiť WiFi IP Full HD kameru za 32 €

Gearbest

Čistička vzduchu (EU sklad)

Cena: 31 €

Ako sa vzduch čoraz viac znečisťuje, mnoho ľudí siaha k podobným produktom, ktoré im pomôžu filtrovať vzduch aspoň v ich domácnosti. Táto čistička je vhodná skôr do menších miestností a za hodinu zvládne prefiltrovať až 80 m3 vzduchu. Spotrebuje pritom len 15 W a je veľmi tichá. Životnosť filtra je približne 3000 hodín a v prípade blížiacej sa výmeny ťa na to čistička upozorní.

Kúpiť čističku vzduchu len za 31 €

Gearbest

Multifunkčný zameriavaci laser

Cena: 8 €

Multifunkčný nástroj, ktorý sa hodí do každej domácnosti, ale aj pre remeselníkov. Obsahuje zameriavaci laser, vodováhu na tri rôzne v polohy a praktický meter (skôr centimeter).

Kúpiť multifunkčný laser za 8 €

Gearbest

Hodiny s meračom vlhkosti

Cena: 17 €

Jednoduché hodiny do Xiaomi, ktoré jasne a čiste zobrazujú informácie ako aktuálny čas, vlhkosť a teplotu v danej miestnosti. Ak sú hodnoty v tzv. komfortnej zóne, zobrazí sa na dolnom riadku aj emotikom vyjadrujúci spokojnosť.

Kúpiť hodiny s meračom vlhkosti za 17 €

Gadgety z Číny #213
Gearbest

Výrobník jogurtov

Cena: 48 €

Vytvor si doma vlastný jogurt s týmto prístrojom, ktorý sa postará o všetko potrebné ako je teplota, vlhkosť a doba zrenia. V rámci balenia je k dispozícii aj desať praktických nádob – 8 keramických hrnčekov a 2 sklenené.

Kúpiť výrobník jogurtov vrátane 6 nádob za 48 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom