Gadgety z Číny #212

Aj dnes ťa čaká ďalší diel nášho pravidelného seriálu Gadgety z Číny. Ako minulý týždeň, aj tento bol nabitý rôznymi zariadeniami, ktoré prekvapia príjemnou cenovkou a využiteľnosťou.

Držiak na telefón

Cena: 1 €

Hit spred niekoľkých rokov, ktorý sa niekedy predával až za nekresťanské peniaze. Dnes tento doplnok môžeš mať len za jedno euro.

Kúpiť držiak na telefón za 1 €

Gearbest

Vreckové hodinky

Cena: 4 €

Vreckové hodinky v klasickom štýle, ktoré sa hodia hlavne na spoločenské udalosti, pri ktorých sa z teba stane pravý gentleman.

Kúpiť vreckové hodinky len za 4 €

Gearbest

Držiak na tablet

Cena: 14 €

Ohybné rameno na tvoj pracovný stôl, ktoré slúži ako praktický držiak na tablet. Možnosti polohovania sú skutočne bohaté a ak tablet skutočne využívaš a máš ho ako pracovný nástroj, tak je tento produkt pre teba ten pravý.

Kúpiť držiak na tablet za 14 €

Gearbest

LED hodinky

Cena: 1 €

Ideálny darček pre mladšie ročníky, ktoré budú stále vedieť aktuálny čas. Za danú niet o čom premýšľať a vďaka gumenému remienku hodinkám nebude vadiť ani pobyt vo vode, prachu či blate.

Kúpiť LED hodinky len za 1 €

Gadgety z Číny #212
Gearbest

USB hub

Cena: 4 €

Základné príslušenstvo pre moderné notebooky, ktoré trpia nedostatkom USB portov. Tento síce podporuje len štandard USB 2.0, no na pripojenie smartfónu, myšky či externej klávesnice to bohate stačí.

Kúpiť USB Hub so štyrmi portami za 4 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom