Gadgety z Číny #211

Víkend nám opäť naplno beží a s tým je už na našom portáli späté aj ďalšie vydanie obľúbených Gadgetov z Číny. Aj tentoraz sa môžeš tešiť na užitočné pomôcky pre teba.

AKG slúchadlá

Cena: 6 €

Kvalitné stereo slúchadlá od renovaného výrobcu, ktorý dodáva príslušenstvo aj pre vlajkové lode spoločnosti Samsung. Tieto slúchadlá sú presne také isté a za veľmi dobrú cenu. Nechýba im mikrofón a ani ovládanie hlasitosti.

Kúpiť AKG stereo slúchadlá za 6 €

Gearbest

Autorádio s Bluetooth

Cena: 16 €

Lacné autorádio z Číny, ktoré prekvapivo podporuje vstup cez USB, AUX, pamäťové karty či Bluetooth. Zvuk pravdepodobne nebude prvotriedny, no za danú cenu ide o veľmi dobrú ponuku, predovšetkým pre majiteľov áut starších ročníkov.

Kúpiť autorádio s bluetooth za 16 €

Gearbest

Hamak so sieťkou proti hmyzu

Cena: 16 €

Aj keď to dnes tak nevyzerá, vonku sa už postupne oteplieva a to nie len cez deň, ale aj v noci. Blíži sa tak doba, kedy už budeš môcť bez problémov prespať aj pod holým nebom. Ideálny prostriedok na to je hamak, ktorý jednoducho zavesíš medzi dva stromy, nezaberá veľa miesta a je vhodný aj zo zdravotného hľadiska. Tento má navyše ochrannú sieť, ktorá zabráni otravnému hmyzu.

Kúpiť hamak s ochrannou sieťou proti hmyzu za 16 €

Gearbest

Odpudzovač komárov

Cena: 15 €

Ideálna pomôcka do altánku, stanu či len na večerné posedenie na terase. Efektívny odpudzovač komárov je napájaný pomocou USB kábla, je tichý a obsahuje praktickú nádobu, kde sa zhromažďuje mŕtvy hmyz.

Kúpiť odpudzovač komárov za 15 €

Gearbest

Držiak na toaletný papier a smartfón

Cena: 13 €

Kým v minulosti sme si návštevu toalety predlžovali čítaním návodov, zložení a podobných hlúpostí, dnes sa venujeme viac smartfónom. Tento držiak tak spája dve praktické funkcie a okrem držania toaletného papiera, udrží aj tvoj mobil.

Kúpiť držiak na toaletný papier a smartfón za 13 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom