Gadgety z Číny #210

V týchto dňoch veľa z Vás oslavuje Veľkú noc v pohodlí svojho domova, preto bude aj tento diel Gadgetov z Číny obsahovať niekoľko produktov, ktoré budú určitým spôsobom súvisieť s Veľkou nocou.

3D lampa

Cena: 16 €

Zaujímavý doplnok do akejkoľvek izby, ktorá zaručené vzbudí pozornosť. Špeciálna projekcia dokáže pomocou lúčov vytvoriť 3D model, v tomto prípade zajaca, ktorý dokáže svietiť rôznymi farbami.

Kúpiť 3D lampu v tvare zajaca za 16 €

Gearbest

Vodná pištoľ

Cena: 6 €

Veľkonočný pondelok je spojený aj s oblievaním a šibaním dievčat, z čoho majú radosť hlavne deti, pre ktoré je táto detská vodná pištoľ určená.

Kúpiť pištoľ na vodu za 6 €

Gearbest

Zajačia čiapka

Cena: 6 €

Vtipná čiapka, ktorá je znovu s motívom zajaca, určená skôr pre nežnejšie pohlavie. Uši na čiapke sa dokonca môžu hýbať a to jednoduchým tlačením jednej alebo druhej labky, ktoré z čiapky visia.

Kúpiť zajačiu čiapku za 6 €

Gearbest

Silikónová forma na vajíčka

Cena: 1 €

Vytvor si doma vlastné čokoládové vajíčka s touto lacnou silikónovou formou. Stačí roztopiť tvoju obľúbenú čokoládu, naliať ju do formy, následne nechať znovu zatuhnúť a výsledok je na svete.

Kúpiť silikónovú formu na vajíčka za 1 €

Gearbest

Bezdrôtové slúchadlá

Cena: 19 €

A ak ti je náhodou celá Veľká noc ukradnutá a nič z toho ťa nezaujalo, radosť si môžeš spraviť týmito skvelými bezdrôtovými slúchadlami, ktoré sú umiestnené v praktickej nabíjacej krabičke vo veľmi modernom dizajne.

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá za 19 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom