Gadgety z Číny #209

Ďalší týždeň prešiel rýchlosťou svetla a čo by to bolo za sobotu, keby sme nepriniesli nový diel Gadgetov z Číny, no nie? Vychutnaj si teda novú päticu gadgetov z ďalekej Číny. 

Dvojica vysielačiek

Cena: 17 €

Dvojica lacných vysielačiek, ktoré ponúkajú až 8 kanálov a maximálny dosah 3 km. Ide tak o skvelý doplnok napríklad pre hráčov airsoftu, kde je komunikácia medzi hráčmi základom úspechu.

Kúpiť sadu dvoch vysielačiek za 17 €

Gearbest

Nápojová stanica

Cena: 26 €

Zaujímavá nádoba na nápoje, ktorá je ako predurčená na veľké párty. Stačí naliať tú správnu tekutinu a pohodlne bez rozlievania „čapovať“ ako na benzínovej pumpe.

Kúpiť nápojovú stanicu s objemom 1 liter za 26 €

 

Gearbest

HDMI rekukcia

Cena: 6 €

Ak máš doma viacero obrazoviek, no len jeden HDMI výstup (napríklad z počítača), tak táto redukcia je práve pre teba. Rýchlo a jednoducho môžeš prepínať až medzi tromi rôznymi obrazovkami podľa tvojej aktuálnej potreby.

Kúpiť HDMI redukciu s tromi výstupmi za 6 €

12 – dielna súprava nástrojov

Cena: 11 €

Základná sada nástrojov do každej domácnosti, navyše v praktickom kufríku, aby si ich mal vždy pohromade. Na drobné opravy a kutilstvo ako stvorené.

Kúpiť 12 – dielnu sadu náradia za 11 €

Gearbest

Taktické pero

Cena: 6 €

Na prvý pohľad obyčajné pero však na vrchnej strane obsahuje špeciálny hrot, s ktorým sa môžeš stretnúť napríklad pri kladivkách na rozbitie skiel vo vlaku. Aj v tomto prípade je funkcia tá istá, no využiť sa má len vtedy, ak to je naozaj nevyhnutné a životu nebezpečné.

Kúpiť taktické pero za 6 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom