Gadgety z Číny #208

Gadgetov nikdy nie je dosť. Každú chvíľu sa objaví niečo nové a mať o všetkom prehľad je takmer nemožné. My však stále usilovne vyberáme z tisíciek produktov a aj dnes sme pre teba našli ďalšie pecky.

Kreatívne nádoby

Cena: 9 €

Šikovné nádoby v dizajne známej klávesovej skratky. Využiť ich môžeš všemožným spôsobom, od klasickej nádoby na drobné pochutiny, až po misku, pohár či kvetináč pre izbovú rastlinu. V balení sa nachádzajú tri kusy a praktické podložka pre ne. Vyrobené sú z plastu.

Kúpiť kreatívne nádoby za 9 €

Gearbest

WiFi modem na SIM kartu

Cena: 23 €

Šikovná pomôcka pre každého, kto má napríklad druhú SIM kartu prioritne kvôli dátam, prípadne si chce vytvoriť hotspot bez toho, aby si musel míňať batériu v mobile. S týmto zariadením je to veľmi jednoduché, rovnako ako jeho napájanie, ktoré je priamo z USB.

Kúpiť WiFi modem na SIM kartu za 23 €

Gearbest

Box na vreckovky s podsvietením

Cena: 16 €

Na pohľad bežná nádoba na vreckovky v sebe ukrýva príjemné osvetlenie, ktoré príliš neruší, čo je výhodné hlavne počas hlbokej noci. Stačí sa dotknúť vrchnej časti boxu a automaticky sa rozsvieti, pričom vypnutie prebieha rovnakým spôsobom. Kapacita je až na 200 vreckoviek.

Kúpiť box na vreckovky s ambientným podsvietením za 16 €

Gearbest

Vákuové vrecia na potraviny

Cena: 26 €

Udrž ovocie, zeleninu či pečivo oveľa dlhšie v čerstvom stave a to vďaka týmto vákuovým vreckám. V balení sa ich nachádza až 5 kusov a je ich možné opätovne používať. Samozrejmosťou je aj vysávačka vzduchu, ktorá je taktiež obsiahnutá v cene.

Kúpiť vákuové vrecia na potraviny za 26 €

Gearbest

LED panel s WiFi

Cena: 35 €

Skrášli si svoj interiér touto perfektnou sadou svetiel, ktoré sú v tvare 5-uholníka. Vďaka tomu sa perfektne napájajú medzi sebou a ty tak môžeš vytvárať všemožné obrazce. Ovládanie prebieha prostredníctvom WiFi a maximálny počet panelov nie je obmedzený. Toto základné balenie obsahuje 3 kusy svetiel, základňu, prepojovacie káble, napájací kábel a manuál.

Kúpiť LED panel s WiFi (3 ks) za 35 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom