Gadgety z Číny #207

Vonku vládne jar vo svojej najkrajšej podobe a na našom webe už tradične prinášame Gadgety z Číny, kde nájdeš päticu zaujímavých a užitočných produktov.

Bezdušové pneumatiky pre Xiaomi kolobežku

Cena: 34 €

Xiaomi kolobežky malo často problém s defektom na kolesách, čo niektorých majiteľov dovádzalo k zúfalstvu. Predísť tomu však nie je ťažké, hlavne s týmito špeciálnymi pneumatikami, ktoré nemajú žiadnu výplň a sú kompletne z gumy. Ani prechod po klincoch tak pneumatikám neublíži.

Kúpiť bezdušové pneumatiky pre Xiaomi kolobežku za 34 €

Gearbest

Redukcia na 3,5 mm jack

Cena: 3 €

Ak máš notebook, pravdepodobne máš len jeden 3,5 mm jack. Niektoré slúchadlá, predovšetkým tie herné však majú samostatné konektory na slúchadlá a na mikrofón. S touto redukciou dostupnou v rôznych farbách tento problém môžeš veľmi rýchlo a lacno vyriešiť.

Kúpiť redukciu na 3,5 mm jack za 3 €

Gearbest

LED hodinky s dizajnom tachometra

Cena: 5 €

Zaujímavý štýl hodiniek, kde sú ciferníky zobrazené v štýle tachometra. Presné údaje sú dostupné aj za šera či tmy, kedy jednoduchým stlačením bočného tlačidla sa rozsvietia LED diódy, a to tak, aby zobrazili presný čas.

Kúpiť LED hodinky s dizajnom tachometra za 5 €

Gearbest

GPS obojok

Cena: 61 €

Ak nadovšetko miluješ svojho domáceho miláčika a predstava jeho straty je pre teba hrôzou, možno ťa zaujme spôsob, ako tomu predísť. Do predaja sa čoskoro dostane tento GPS obojok, ktorý prostredníctvom GPRS vysiela signál, čím sa rýchlo a jednoducho dozvieš presné miesto, kde sa tvoje domáce zviera nachádza. Na jedno nabitie vydrží až 240 hodín.

Kúpiť GPS obojok pre svojho domáceho miláčika za 61 €

Gearbest

RC helikoptéra

Cena: 20 €

Či si mladý alebo starý, každý sa občas rád zahrá. Aj keď sú dnes v kurze drony, netreba zabúdať na RC vozidlá, ktoré tu boli dávno predtým. Klasický vrtuľník na ovládanie dokáže na jedno nabitie letieť 8 minút a nechýba mu ani gyroskop, ktorý jeho ovládanie o čosi uľahčí.

Kúpiť RC helikoptéru za 20 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom