Gadgety z Číny #206

Seriál Gadgety z Číny týždeň čo týždeň prináša päticu zaujímavých produktov z najväčších čínskych e-shopov. Dnes sme opäť vybrali nesmierne zaujímavé kúsky, ktoré rozhodne stoja za to a nemal by si si ich nechať ujsť. 

Kuchynské kliešte

Cena: 1 €

Mastné a vyprážané jedlá dnes nie sú veľmi populárne, no priznajme si, je ich veľmi ťažké vzdať sa, nakoľko sú veľmi chutné. Ak však chceš o čosi znížiť kalorický dopad, tieto kliešte ti pomôžu dostať preč prebytočný olej.

Kúpiť kuchynské kliešte len za 1 €

Gearbest

Prezentér s laserom

Cena: 4 €

Maximalizuj dojem z prezentácii týmto lacným, no veľmi užitočným gadgetom. Nepotrebuješ k tomu žiadny program, stačí zapojiť USB do počítača a diaľkový prezentér je plne funkčný. Maximálny dosah je až 100 metrov a vďaka laseru môžeš zdôrazniť dôležité veci v tvojom vystúpení.

Kúpiť diaľkový prezentér s laserom za 4 €

Fitness váha

Cena: 35 €

Zaujíma ťa tvoje telo a chcel by si zistiť ako na tom si? Okrem klasického zistenia aktuálnej hmotnosti ti táto váha povie aj celý rad ďalších informácii ako je objem vody v tele, percento tuku či svalov či dokonca aké staré je tvoje telo vzhľadom na rôzne parametre. Funkcií je naozaj veľa a nechýbajú ani rôzne grafy, krivky a trendy, ktoré si jednoducho prezrieš na svojom smartfóne.

Kúpiť fitness váhu s meraním tuku, svalstva či vody v tele za 35 €

Gearbest

Elektrická pumpa

Cena: 38 €

S touto elektrickou pumpou si jednoducho nastavíš požadovaný tlak a o všetko ďalšie sa už postará samotná pumpa. Už žiadne ďalšie trápenie s manuálnym fúkaním. Maximálny prietok je 25 litrov a minútu.

Kúpiť elektrickú pumpu za 38 €

Nočné svetlo s bezdrôtovou nabíjačkou

Cena: 24 €

Nočné svietidlo od Xiaomi má v sebe zabudovanú bezdrôtovú nabíjačku, vďaka ktorej si jednoducho nabiješ akýkoľvek smartfón, alebo zariadenie s podporou bezdrôtového nabíjania. Svetlo môžeš kedykoľvek zo základne vybrať a vďaka magnetu na zadnej strane premiestniť na nejaký iný povrch.

Kúpiť odnímateľné nočné svetlo s bezdrôtovou nabíjačkou za 24 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom