Gadgety z Číny #205

Tradičná sobotňajšia nálož lacných, no užitočných gadgetov je tu. Do dnešnej epizódy Gadgetov z Číny sme vybrali túto päticu produktov.

Externý HDD box 2,5″

Cena: 5 €

Máš doma nevyužitý pevný disk veľkosti 2,5″ a nevieš čo s ním? S týmto boxom si z neho jednoducho spravíš externý disk. Jednoducho ho vložíš do obalu, pripojíš ku konektoru a následne k počítaču. Nepotrebuješ nič inštalovať, stačí pripojiť a všetko bude fungovať.

Kúpiť externý box pre 2,5″ HDD za 5 €

Gearbest

Outdoorové ochranné rukavice

Cena: 4 €

Ochrana zdravia pri práci je nedeliteľnou súčasťou a malo by to platiť aj v domácom prostredí. Rukavice patria medzi dôležitú časť, preto by si to nemal zanedbať a kúpiť si napríklad takéto rukavice, ktoré obsahujú oceľové vlákna, čím sa zabráni ich prerezaniu.

Kúpiť ochranné rukavice za 4 €

Gearbest

Sada náradia

Cena: 4 €

Sada náradia obsahujúca až 32 dielov, ktorá by nemala chýbať v žiadnom domácnosti. Síce sa nejedná o žiadny profesionálny či značkový nástroj, no na drobné kutilstvu plne postačuje.

Kúpiť 32-dielnu sadu náradia za 4 €

Gearbest

Hrnček reagujúci na teplotu

Cena: 9 €

Zaujímavý hrnček s astronomickou tématikou, ktorý mení svoj dizajn vzhľadom na teplotu nápoja vo vnútri. Za studena je zobrazená hviezdna obloha, no pokiaľ hrnček naplníš vriacou vodou, zrazu sa ti objaví krásna scenéria planét.

Kúpiť hrnček reagujúci na teplotu za 9 €

Gearbest

Kresadlo

Cena: 2 €

Nástroj každého zálesáka, ktorý dokonca môže zachrániť aj život. Magnéziová tyčinka vydrží až 12000 pokusov o založenie ohňa a je skvelou pomôckou v prípade núdze.

Kúpiť kresadlo zo 2 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom