Gadgety z Číny #204

Do dnešného vydania Gadgetov z Číny sme opäť zahrnuli príslušenstvo pre smartfóny, ale aj iné gadgety, ktoré ti podajú pomocnú ruku v rôznych situáciách.

Vonkajšie LED svetlo so solárnym nabíjaním

Cena: 21 €

Ideálne svetlo na orientáciu či podsvietenie dôležitého prvku. Silnú svietivosť zabezpečuje 90 lediek v príjemnej studenej bielej. Svetlo má vlastnú 4400 mAh batériu, ktorá sa prioritne nabíja prostredníctvom solárneho panelu na vrchnej strane. Reaguje aj na pohyb a je odolné voči vode a prachu.

Kúpiť vonkajšie svetlo so solárnym nabíjaním za 21 €

Gearbest

Vertikálna bezdrôtová nabíjačka

Cena: 12 €

Bezdrôtová nabíjačka s výkonom až 10 W a efektivitou na úrovni 72 %. Vďaka vertikálnej konštrukcii viac nemusíš pri každom upozornení dvíhať smartfón z podložky, no budeš si ich môcť prezrieť prakticky ihneď, pričom sa stále bude smartfón nabíjať.

Kúpiť vertikálnu solárnu nabíjačku za 12 €

Gearbest

Nočná lampa s USB portmi

Cena: 20 €

Každý večer nabíjame množstvo zariadení, aby nám vydržali celý nasledujúci deň, ideálne aj dva. Táto lampa je nielen praktická v tom že svieti, ale že má na svojom tele až 5 USB portov, pričom podporuje aj rýchle nabíjanie. Navyše má po svojom boku aj praktický zakladač, kde môžeš nechať smartfón odpočívať.

Kúpiť nočnú lampu s USB portmi za 20 €

Gearbest

Bezdrôtové MEIZU slúchadlá

Cena: 18 €

Bezdrôtové slúchadlá od známeho výrobcu MEIZU, ktoré sa môžu pochváliť až 8 hodinovou výdržou pri neustálom počúvaní hudby. Nechýba im mikrofón a ovládanie hlasitosti a na ich zadnej strane sa nachádzajú praktické magnetické kontakty, vďaka ktorým tieto slúchadlá tak ľahko nestratíš.

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá MEIZU v rôznych farbách za 18 €

Gearbest

3-osový stabilizátor (EU sklad)

Cena: 67 €

Gimbal so stabilizáciou v troch osiach a výdržou na jedno nabitie až na úrovni 8 hodín. Na rukoväti je viacero užitočných ovládacích prvkov, vďaka čomu bude fotografovanie či natáčanie videa hračkou pre každého.

Kúpiť 3-osový gimbal za 67 € z EU skladu

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom