Gadgety z Číny #203

Bezpečnostný obal na kartu, slúchadlá na plávanie, pero na gravírovanie, ručný vysávač a lampa na čítanie. To je výber piatich zaujímavých gadgetov na tento týždeň. 

Ochranný obal na kartu

Cena: 1 €

Ak máš obavy z toho, že vďaka možnosti bezkontaktných platieb je takto možné ukradnúť z účtu peniaze, zakúp si tento špeciálny obal, ktorý nestojí ani jedno euro a perfektne ochráni tvoju kreditnú či debetnú kartu.

Kúpiť ochranný obal na bankomatovú kartu za 1 €

Lampička na čítanie

Cena: 6 €

Rád čítaš po večeroch, no nechceš pri tom nikoho vyrušovať? S touto lampou na čítanie žiadny problém. Stačí ju založiť za niektorú zo strán a s výkonom 10W ti perfektne osvieti celú stranu. Batéria typu CR2032 vydrží až tri dni, pričom následne ju môžeš kedykoľvek a jednoducho vymeniť.

Kúpiť lampičku na čítanie za 6 €

Gravírovacie elektrické pero

Cena: 3 €

Vytváraj úchvatné obrazce a nápisy na dreve s týmto perom na gravírovanie, ktoré stačí len zapojiť do zásuvky. Dávaj si však pozor, špička je poriadne horúca.

Kúpiť elektrické gravírovacie pero za 3 €

Ručný vysávač

Cena: 24 €

Na drobné upratovanie domácnosti či auta nemusíš hneď vyťahovať niekoľko kilový vysávač. Stačí aj tento lacný, malý a efektívny, ktorý má v balení kopec nástavcov, má silnú 2200 mAh batériu a účinný HEPA filter, ktorý zabráni šíreniu mikroskopických častíc do ovzdušia.

Kúpiť ručný vysávač za 24 €

Bezdrôtové slúchadlá na plávanie

Cena: 30 €

Síce ich nemusíš zákonite využívať len na plávanie, no vďaka s certifikáciou IPX7 sú k tomu vopred predurčené. Je len málo bezdrôtových slúchadiel, ktoré niečo podobné dokážu. Cena týchto je pritom veľmi prijateľná. Dobíjajú sa v špeciálnom púzdre (cca 5 plných nabití), pričom to trvá približne hodinu a výdrž sa pohybuje okolo hranice 3 – 4 hodín. Samozrejmosťou je podpora Bluetooth 5.0 a parádny dizajn je len čerešničkou na torte.

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá na plávanie za 30 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom