Gadgety z Číny #202

Zaujímavé Gadgety z Číny sú pre teba pripravené aj v tomto 202. diele, v ktorom ti predstavíme zaujímavé doplnky pre smartfóny, perfektnú zubnú kefku, netypickú zátku na víno či značkové slúchadlá.

Xiaomi Selfie stick

Cena: 16 €

Aj keď je táto selfie tyčka o čosi drahšia než tie, ktoré nájdeš v každom čínskom obchode, tak ten najväčší rozdiel je v tuhosti konštrukcie. Kvalitné materiály sa postarajú o tom, že tyčka vydrží aj nešetrnejšie zaobchádzanie a bezcproblémov udrží aj ťažšie smartfóny, pri ktorých majú tie lacnejšie kúsky veľký problém.

Kúpiť Xiaomi selfie tyčku za 16 €

Original Xiaomi Portable Selfie Stick Line Control - Light Gray

Sonická zubná kefka Oclean One

Cena: 55 €
Zľavový kupón: GB-HBZOCLON

Perfektná elektrická zubná kefka, ktorá využíva pokročilú sonickú technológiu. Výsledkom sú perfektne vyčistené zuby, čo si môžeš následne prezrieť aj v aplikácii. Tá ti zobrazí efektivitu čistenia a môžeš si nastaviť rôzne režimy, ktoré sa prispôsobia zvolenému cieľu a typu zubov.

Kúpiť sonickú zubnú kefku Oclean One za 55 €

OTG endoskop

Cena: 7 €

Zaujímavý doplnok k smartfónu, s ktorým sa dostaneš na miesta, kde ľudské oko dovidí len s veľkými problémami. Kamera si poradí aj v tme, nakoľko má okolo seba až 6 diód, ktoré v prípade nutnosti prisvietia dané miesto. Endoskop funguje s každým zariadením podporujúce OTG, prípadne ho prostredníctvom redukcie pripojíš aj k notebooku.

Kúpiť OTG endoskop len za 7 €

Sennheiser HD206

Cena: 21 €

Kvalitné značkové slúchadlá Sennheiser, ktorým nechýba HiFi a priaznivá cena. Ide o slúchadlá s uzavretou konštrukciou a senzitivitou až 108 db. Výhodou je aj integrovaný mikrofón. Slúchadlá sa pripájajú prostredníctvom 3,5 mm jacku.

Kúpiť drôtové slúchadlá Sennheiser HD206 za 21 €

Vákuový uzáver na víno

Cena: 12 €

Síce sa nestáva často, aby sa fľaša vína dopila, nie je to vylúčené. Ak je však fľaša zatvorená korkovou zátkou, vo väčšine prípadov sa už nedá opätovne použiť. V takomto prípade môžeš využiť tento gadget od Xiaomi, ktorý fľašu vákuovo uzavrie a víno si tak zachová svoje vlastnosti aj dlho potom, čo bola fľaša prvýkrát otvorená.

Kúpiť vákuový uzáver na víno za 12 €

Circle Joy Stainless Steel Wine Bottle Stopper with Vacuum Memory from Xiaomi Youpin- Silver

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom