Gadgety z Číny #200

Ďalší významný míľnik je za nami. Je tu diel číslo 200 a to znamená, že sme ti celkovo priniesli už 1000 rôznych gadgetov len v rámci tohto seriálu. Veríme tak, že ďalších 1000 tu ešte nájdeš a budeš s nami bádať v čínskych e-shopoch aj ďalšie týždne. 

Kľúčenka so zapaľovačom

Cena: 1 €

Zaujímavý doplnok ku kľúčom, ktorý vyzerá dobre a má aj svoju funkciu. Ide totiž o kombináciu zapaľovača so zápalkami. Do malej nádobky stačí naliať malé množstvo technického benzínu, v ktorej sa nachádza ‚‚zápalka’’. Následne stačí škrtnúť o bok nádobky a oheň je na svete.

Kúpiť kľúčenku so zapaľovačom len za 1

Xiaomi box na karty

Cena: 9 €

Dnes už takmer všade využívame platobné karty a hotovosť pri sebe nosí čoraz menej ľudí. Odvšadiaľ sa na nás hromadia rôzne karty, či už bankomatové, alebo členské a veľakrát sú to jediné veci, ktoré máme v peňaženke. Pre taký prípad je tu tento box od Xiaomi, ktorý je veľmi elegantný a vložíš doň až 6 klasických kariet, alebo 16 vizitiek. Váži len 70 gramov, takže ho vo vrecku necítiť a má praktické tlačidlo, ktoré aktivuje vysúvací mechanizmus a razom máš všetky karty k dispozícii.

Kúpiť Xiaomi box na platobné karty za 9 €

USB-C slúchadlá s mikrofónom

Cena: 3 €

3,5 mm jack sa zo slúchadiel vytráca a tak je nutné využívať rôzne redukcie, prípadne využiť bezdrôtové slúchadlá. Tie však treba nabíjať a zákon schválnosti hovorí, že keď ich najviac potrebuješ, tak sú vybité. Ďalším riešením je kúpa slúchadiel s iným konektorom. My tu pre teba máme štýlový kúsok, ktorý stojí ako „meníčko“ na Miletičke a majú aj mikrofón na telefonovanie.

Kúpiť USB-C slúchadlá s mikrofónom za 3 €

Rozbíjač vajíčok

Cena: 5 €

Ak ti rozbíjanie vajíčok robí večný problém a neustále z nich musíš vyberať malé úlomky škrupiny, tento praktický nástroj je pre teba ako stvorený. Stačí medzi dve obruče vložiť vajíčko, zatlačiť na páku a vajíčko je dokonalé rozbité a bez zbytočných úlomkov. V balení sa nachádzajú hneď dva kusy.

Kúpiť rozbíjač vajíčok len za 5 €

Outdoorový filter na vodu

Cena: 18 €

Ak si milovníkom turistiky a hlavne tej viacdňovej, určite by si si mal zaobstarať podobný produkt, ktorý ti zaistí zdravotne nezávadnú vodu. Filter na vodu určite nie je na škodu a nikdy nevieš, kedy ho budeš potrebovať.

Kúpiť filter na vodu za 18 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom