Gadgety z Číny #199

Ďalší týždeň prešiel raketovou rýchlosťou a znovu nastal ten správny čas, kedy ti predstavíme novú päticu zaujímavých gadgetov.

Stolový mixér

Cena: 13 €

Stolový mixér, ktorý je však plne mobilný, nakoľko má vlastnú vstavanú batériu a nevyžaduje si tak napájanie priamo zo siete. Kapacita nádoby je až 600 ml a výkonný motor dokonca dokáže rozdrviť aj kúsky ľadu.

Kúpiť stolový mixér s vlastnou batériou za 13 €

Zimné reťaze

Cena: 12 €

Posledné zimy skúšajú viacerých vodičov a to predovšetkým na severnom Slovensku a na miestach, kde sa nachádzajú horské priechody. Niektoré úseky si dokonca vyžadovali použitie reťazí a to aj na osobných vozidlách. Mať nejaké v zásobe preto nemusí byť na škodu. Tieto reťaze nie sú klasické oceľové, ale sú na báze drážkovanej gumy, ktorá zaručuje rovnakú účinnosť a to nie len na snehu, ale aj v blate či na tráve.

Kúpiť snehové reťaze na osobný automobil za 12 €

Merač hĺbky dezénu s LCD displejom

Cena: 5 €

Rovnako je v zime dôležitá aj hĺbka dezénu pneumatík. Slabý vzor je generátorom viacerých nebezpečných situácií a dôležité je tak pred sezónou overiť jeho hĺbku. S týmto meračom sa dozvieš presnú hodnotu, ktorú si môžeš porovnať s minimálnymi mierkami uvedenými v zákone a zistiť tak, či ešte zvládneš ďalšiu sezónu.

Kúpiť merač hĺbky dezénu za 5 €

Držiak na smartfón

Cena: 20 €

Smartfóny dnes dosiahli tak vysokú úroveň, že je ich možné bezproblémov využiť na natáčanie rôznych kvalitných videí, koniec koncov, na Slovensku bol smartfón natočený aj videoklip známeho interpreta. Tento držiak okrem vylepšenej stabilizácie ponúka aj možnosti pripojenia externého mikrofónu a tiež dvoch výkonných LED svetiel, ktoré perfektne osvetlia natáčaný priestor.

Kúpiť držiak na smartfón s možnosťou pripojenia mikrofónu a LED svetiel za 20 €

Čistič reťaze

Cena: 1 €

Bikerská sezóna sa blíži k jej začiatku a to je skvelá príležitosť k vykonaniu základných servisných úkonov na tvoj tátošovi. Reťaz je základom každého bicykla a je to jeden z najviac namáhaných komponentov. Preto jej treba venovať patričnú pozornosť a jej vyčistenie je to najmenej, čo môžeš vykonať. Nezabudni ju však potom aj poriadne namazať.

Kúpiť čistič reťaze na bicykle za 1 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom