Gadgety z Číny #198

Aj dnes na tebe netrpezlivo čaká pätica zaujímavých gadgetov, ktoré sme za uplynulý víkend ponachádzali. Ich výber je rozhodne zaujímavý a kúpu určite neoľutuješ.

Reproduktor do 3,5 mm jacku

Cena: 4 €
Kupón: QY1QOB7553344

Ak ťa trápi úroveň tvojho reproduktora v smartfóne či tablete, nezúfaj, pre všetko tu je riešenie. Tento jednoduchý, lacný a kompaktný reproduktor síce neozvučí kultúrny dom, no na domáce používanie úplne postačuje. Je kompatibilný s každým zariadením, ktoré disponuje 3,5 mm jakom (alebo má naň redukciu) a vydrží hrať až 4 hodiny.

Kúpiť reproduktor do 3,5 mm jacku za 4 €
Použi kupón QY1QOB7553344

Univerzálna IR jednotka

Cena: 14 €

Ak máš doma satelitný prijímač, televízor, klimatizáciu, DVD prehrávač či ďalšie podobné zariadenie, ktoré sa ovládajú cez IR, no ty stále musíš hľadať ten správny ovládač, tak existuje praktickejšie riešenie. Stačí si kúpiť takúto „centrálnu jednotku“, ku ktorej pripojíš všetky zariadenia a následne ich jednoducho ovládaš prostredníctvom mobilnej aplikácie. Nechýba podpora domácich asistentov, časovačov a množstva ďalších funkcií.

Kúpiť univerzálny IR ovládač s podporou domácich asistentov za 14 €

FullHD autokamera s displejom

Cena: 26 €

Kameru má dnes vo vozidle mnoho vodičov a to hlavne kvôli bezpečnosti, prípadne pri dokazovaní škodovej udalosti. Ak ju chceš vyskúšať aj ty, no nechce sa ti za ňu minúť niekoľko desiatok eur, tak táto je na to ako stvorená. Nahráva vo FullHD, má farebný displej a podporuje karty až do 32 GB.

Kúpiť FullHD kameru do auta za 26 €

Masážny prístroj na krk

Cena: 61 €

Každému občas padne dobrá masáž, ktorá uvoľní zatuhnuté svalstvo a dostane nás znova do pohody. Ak nemáš čas chodiť po masážiach, alebo to je pre teba drahé, môžeš tak urobiť aj v pohodlí svojho domova s týmto šikovným pomocníkom. Napriek tomu že je primárne určený na krk, zvládne aj zvyšné partie tela a je pritom veľmi tichý. Na jedno nabitie zvládne 2 hodiny a ponúka viacero režimov masírovania.

Kúpiť masážny prístroj na krk za 61 €

3-osový gimbal

Cena: 58 €

Stabilizácia v telefónoch je dnes síce už na dobrej úrovni, no väčšie otrasy a pohyby predsa len zvláda z ťažkosťami. Pre čo najkrajšie zábery je nutné využiť externé zariadenia, napríklad také gimbaly. Tento od Alfawise je za veľmi dobrú cenu, pôsobí v troch osiach a batéria vydrží až 8 hodín prevádzky.

Kúpiť 3-osový gimbal za 58 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom