Gadgety z Číny #197

Týždeň prešiel ako voda a znova je tu ďalší diel Gadgetov z Číny, z ktorého mám osobne veľkú radosť a všetky nasledujúce produkty som si ihneď zakúpil.

Podsvietený univerzálny ovládač s klávesnicou

Cena: 9 €

Ako už napovedá názov, ide o diaľkový ovládač, ktorý má v sebe integrovanú klávesnicu. Tá je na zadnej strane a ide o klasické QWERTY rozloženie. Skvelá pomôcka pre majiteľov TV Boxov či smart televízorov, nakoľko písanie na bežnom ovládači je tragédia sama o sebe. Navyše ide o lacnejšie a praktickejšie riešenie, než kupovanie bezdrôtovej klávesnice.

Kúpiť podsvietený diaľkový ovládač s QWERTY klávesnicou za 9 €

Detektor stavu rastlín

Cena: 14 €

Zaujímavá vecička od Xiaomi, s ktorou cez aplikáciu zistíš, v akom stave je tvoja rastlina a čo jej chýba. Napája sa cez Bluetooth a dokáže analyzovať živiny, soli, teplotu a množstvo dopadajúceho svetla.

Kúpiť detektor stavu rastliny od Xiaomi za 14 €

Magnetické presýpacie hodiny

Cena: 6 €

Skôr dekorácia ako gadget, ale rozhodne zaujme. Ide o klasické presýpacie hodiny, v ktorých je namiesto piesku niekoľko magnetických pilín, ktoré vytvárajú zaujímavé obrazce a tvary. Celé divadlo trvá 100 sekúnd.

Kúpiť magnetické presýpacie hodiny za 6 €

Držiak do auta s bezdrôtovou nabíjačkou

Cena: 8 €

Úplne bežný držiak smartfónu do ventilácie v aute, ktorý drží zariadenia z troch smerov. V sebe má však zabudovanú bezdrôtovú nabíjačku, čo sa hodí pri dlhších cestách, kedy je využívaná navigácia.

Kúpiť držiak do auta s bezdrôtovou nabíjačkou za 8 €

Prijímač na bezdrôtové nabíjanie

Cena: 3 € (micro USB)
Cena: 3 € (USB-C)
Cena: 3 € (lighting)

Možno si si pri predchádzajúcom produkte povedal, že k čomu ti bude taký držiak, ak nemáš smartfón s bezdrôtovým nabíjaním. Všetko sa však dá vyriešiť. Stačí si zakúpiť takýto prijímač, ktorý jednoducho dáš pod zadný kryt, prípadne pod obal smartfónu a razom svoj smartfón môžeš bezdrôtovo nabíjať aj ty.

Kúpiť prijímač bezdrôtového nabíjania za 3 € (microUSB)

Kúpiť prijímač bezdrôtového nabíjania za 3 € (USB-C)

Kúpiť prijímač bezdrôtového nabíjania za 3 € (Lighting)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom