Gadgety z Číny #196

Aj dnes vítame víkend novým dielom Gadgetov z Číny, kde nájdeš zas a znova nádielku zaujímavých zariadení, ktoré radi doplnia tvoju technologickú výbavu.

USB nabíjateľné batérie

Cena: 17 €

Nabíjateľných batérií je na trhu kopec, no len málo z nich sa dokážu nabíjať aj obyčajného USB portu. Výrazne sa tak zvyšuje ich nabíjacia mobilita, nakoľko USB porty sú dnes všade okolo nás. Celkovo v balení nájdeš až štyri kusy, ktoré sú prevažne určené do menej náročných zariadení, nakoľko majú kapacitu 1200 mAh a napätie len 1,5 V.

Kúpiť štyri nabíjateľné batérie cez USB port za 17 €

Elektrické nožnice

Cena: 8 €

Daj koniec klasickému strihaniu bežnými nožnicami. Tieto elektrické si poriadia s väčšinou materiálov. Na ich napájanie môžeš hneď využiť predchádzajúce batérie, nakoľko ich budeš potrebovať presne štyri.

Kúpiť elektrické nožnice za 8 €

Okuliare na ochranu zraku

Cena: 18 €

Parádne okuliare od Xiaomi, ktorých úlohou je filtrovanie modrého svetla, ktoré vyžaruje každý monitor či televízor. Síce podobné režimy filtrácie modrého svetla už väčšina obrazoviek obsahuje, je to na úkor podania farieb a aj výslednej kvality obrazu. S týmito okuliarmi ti ale nič podobné nehrozí.

Kúpiť okuliare s filtrom modrého svetla za 18 €

Plynový zapaľovač

Cena: 6 €

Zápalky a bežné zapaľovače môžu byť v niektorých prípadoch nepoužiteľné a vtedy je potreba použiť iný nástroj. S touto hlavicou, ktorú namontuješ na bežnú plynovú fľašu, ktorú nájdeš aj v Tescu získaš skvelého pomocníka do každého prostredia. Sám si vieš regulovať silu plameňa a tým aj jeho teplotu.

Kúpiť zapaľovaciu hlavicu na plynovú fľašu za 6 €

Opierka na ruku

Cena: 7 €

Pri dlhodobej práci na počítači je komfort veľmi dôležitý. Okrem očí a chrbtice dostávajú zabrať aj ruky, ktoré veľa ľudí drží v neprirodzenej polohe. Aby si aj im doprial trochu oddychu, zaobstaraj si takúto podložku, ktorá je otočná a prispôsobí sa tak viacerým polohám.

Kúpiť opierku na ruku za 7 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom