Gadgety z Číny #195

Prvé Gadgety z Číny v tomto a rozhodne nie posledné. Obľúbený seriál Slovákov a Čechov ti bude aj v tomto roku prinášať každú sobotu výber zaujímavých vecičiek z čínskych obchodov, o ktorých si možno ani nevedel že existujú. 

Hrejivá podložka s bezdrôtovým nabíjaním

Cena: 35 €

Od spoločnosti Xiaomi je tu zaujímavý produkt, ktorý spája príjemné s užitočným. V balení nájdeš klasický hrnček spoločne s podložkou, ktorej úlohou je ohrievať nápoj v šálke na teplotu 55 stupňov. To však nie je všetko, okrem ohrievania slúži podložka aj na bezdrôtové nabíjanie smartfónov a to výkonom až 10 W.

Kúpiť vyhrievanú podložku s hrnčekom za 35 €

Kľúčenka s alkohol testerom

Cena: 13 €

Či už sa chceš s niekým pretekať, alebo len tak informatívne zistiť ako veľmi si opití, alkohol tester ti to môžeš z časti priblížiť. Navyše je veľmi skladný a môžeš ho mať neustále pri sebe, nakoľko sa miesto nájde aj pri kľúčoch. Informácie z neho však ber s rezervou a majú len informatívny charakter.

Kúpiť kľúčenku s alkohol testerom za 13 €

LED výstražný trojuholník

Cena: 15 €

Výstražný trojuholník patrí medzi povinnú výbavu v každom vozidle, ktoré vstupuje na cestnú komunikáciu. Avšak aj takúto vec posunuli Číňania na nový level a vybavili ho LED diódami, ktoré ešte viac upozorňujú na možné nebezpečenstvo na ceste. Funguje buď na batérie alebo prostredníctvom microUSB portu. Ten je reverzibilný no v tom zmysle, že prostredníctvom neho môžeš dobíjať iné zariadenie.

Kúpiť LED výstražný trojuholník za 15 €

Tester batérie a alternátora

Cena: 6 €

Zimné obdobie je veľmi náchylné na stav batérie a alternátora, obzvlášť u dieselových automobilov. Zistiť ich stav môžeš veľmi jednoducho, napríklad aj touto skúšačkou, ktorá otestuje ako alternátor, tak aj batériu a zobrazí ti to rozsvietením príslušnej diódy.

Kúpiť tester batérie a alternátora za 6 €

Multi-nabíjačka

Cena: 24 €

Nie je ničím výnimočné, ak má dnes jeden používateľ niekoľko zariadení. Tablet, smartfón, hodinky, to všetko si vyžaduje nabíjanie. V takýchto prípadoch sa hodí takýto rozbočovač, s ktorým sa ti vytvorí hneď 7 rôznych USB portov a jeden USB-C konektor. Jeden z nich pritom podporuje rýchle nabíjanie. Maximálny prúd môže byť až 2,4 A, pričom celý rozbočovač dokáže dodať maximálne 8 A.

Kúpiť 8 portovú nabíjačku s displejom za 24 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom