Gadgety z Číny #194

Privítaj posledné Gadgety z Číny v tomto roku, ktoré sú v poradí už 194. dielom tejto série. Presne tak, už 194 týždňov ti prinášame výber zaujímavých vecičiek z čínskych obchodov, čo dokopy predstavuje ohromných 970 produktov.

LED okuliare

Cena: 9 €

S tými okuliarmi zaručene zažiariš na každej akcii či párty. Nájdeš tu až 9 rôznych režimov, medzi ktorými sa presúvaš tlačidlom na ráme okuliarov. Nosenie takýchto okuliarov je bezpečné a nijak očiam neškodí. Vstavaná batéria dokáže na jedno nabitie fungovať 8 – 10 hodín.

Kúpiť LED okuliare za 9 €

JBL slúchadlá

Cena: 12 €

Značkové slúchadlá JBL, ktoré aktívne potláčajú okolité zvuky, podporujú handsfree volania a pýšia sa poriadnymi bassmi. V balení sa navyše nachádzajú štuple rôznych veľkostí, aby bolo ich nosenie čo najviac pohodlné. Dostupné sú v troch rôznych farbách.

Kúpiť JBL slúchadlá za 12 €

Špeciálny hrnček

Cena: 26 €

Na pohľad klasický hrnček ponúka zaujímavú funkciu, na ktorú nepotrebuje žiadne napájanie, len šikovne vymyslené usporiadanie materiálov. Každý horúci nápoj totiž v priebehu pár sekúnd premení na teplý, ktorého teplota je 55 stupňov Celzia, čo je teplota, ktorá je ideálna na pitie nápojov ako je čaj či káva.

Kúpiť špeciálny hrnček za 26 €

Sada RGB ventilátorov

Cena: 25 €

Ozvláštni svoj počítač touto sadou štyroch ventilátorov, ktoré nie len že pomôžu lepšej cirkulácií vzduchu v bedni, ale aj dobre vyzerajú. Všetky podporujú RGB a v balení sa nachádza aj užitočný ovládač, s ktorým môžeš jednotlivé režimy ovládať na diaľku. Veľkosť ventilátorov je 120 mm a rozsah otáčok je 1100 – 1800.

Kúpiť sadu RGB ventilátorov za 25 €

Elektrická korenička

Cena: 10 €

Čerstvo mleté korenie s nikdy nevyrovná tomu vopred mletému, ktoré môžme nájsť na pultoch predajní. S týmto elektrickým mlynčekom ho už však nemusíš manuálne drviť. O všetko sa postará on sám, pričom si môžeš zvoliť, na aké veľké kúsky chceš dané korenie pomlieť. Napájaný je šiestimi AAA batériami a veľkým plusom je jeho atraktívny, moderný dizajn.

Kúpiť elektrickú koreničku za 10 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom