Gadgety z Číny #193

Posledný víkend pred Vianocami je vo väčšine prípadov veľmi rušný, cesty a mestá sú upchaté a v nákupných centrách sa ľudia naháňajú za nákupom posledných darčekov, ktoré za posledný rok nemali kedy kúpiť. Lepšie je preto ostať doma a v pokoji si užívať predvianočnú atmosféru spoločne s novým dielom Gadgetov z Číny.

Magnetický GPS modul

Cena: 9 €

Nenápadná krabička so slotom na SIM kartu, ktorá umožňuje sledovať pomocou GPS nejaký objekt, spravidla sa jedná o auto. Ide tak o lacnú formu ochrany pred zlodejmi, vďaka ktorej si auto dokážeš jednoducho a rýchlo vypátrať. Batéria vydrží až 6 dní a vďaka magnetickému uchyteniu môže byť modul efektívne ukrytý.

Kúpiť magnetický GPS modul len za 9 €

GF07 Magnetic Mini Car Tracker GPS Real Time Tracking Locator Device- Black

Elektrická pumpa

Cena: 35 €

Automatická elektrická pumpa je dodávaná s troma rôznymi nadstavcami na použitie vo viacerých prípadoch. Obsluha je veľmi jednoduchá. Po nabití pumpy si na prehľadnom displeji jednoducho zvolíš požadovaný tlak a stlačením tlačidla sa začne predmet nafukovať. Výkon je 120W, s ktorým dosiahneš prietok vzduchu 25 litrov za minútu.

Kúpiť elektrickú pumpu s displejom za 35 €

USB Charging Cordless Handheld Mini Electric Air Pump- Black

16 GB USB s microUSB konektorom

Cena: 5 €

Netradičný flash disk, ktorý okrem klasického USB 2.0 konektora obsahuje aj ďalší a to microUSB, vďaka čomu flashdisk pripojíš rýchlo a jednoducho k mobilnému telefónu a to bez nutnosti využitia redukcie. Kapacita 16 GB je dostatočná na niekoľko filmov, fotografií či niekoľkých piesní od tvojho obľúbeného interpreta.

Kúpiť 16 GB USB s microUSB konektorom za 5 €

Maikou MK-760 2 in 1 16GB OTG USB 2.0 Flash Drive U Disk- Black 16GB

Pokladnička s počítadlom mincí

Cena: 7 €

Nedarí sa ti šetriť peniaze? Vyskúšaj tento jednoduchý spôsob, keď vždy ak ti ostanú drobné v peňaženke, tak si ich odložíš bokom a na konci roka môžeš mať milé prekvapenie v podobe ušetrenej nemalej sumy. S touto pokladničkou s kapacitou až 1000 mincí síce prekvapenie opadá, no vďaka displeju aspoň budeš mať prehľad o tom, akú sumu si si už dokázal ušetriť.

Kúpiť pokladničku s počítadlom mincí len za 7 €

Electronic Digital Counting Coin Money Saving Box LCD Display Piggy Bank EURO- Transparent

Bluetooth transmitter do auta

Cena: 3 €

Prehrávanie hudby v aute pomocou bluetooth dnes nie je žiadna novinka, bohužiaľ nie každé auto a rádio túto možnosť podporuje. S týmto transmitterom ťa už však nečaká žiadne obmedzenie a okrem bluetooth prehrávania hudby podporuje aj pamäťové karty, USB, môžeš cez neho telefonovať či nabíjať telefón.

Kúpiť bluetooth transmitter do auta len za 3 €

KELIMA Bluetooth Wireless FM Transmitter Radio Adapter Car Charger- Black

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom