Gadgety z Číny #192

Týždeň sa znova s týždňom stretol a nastal ten čas, kedy viacerí už netrpezlivo čakajú na ďalšiu nádielku Gadgetov z Číny. Dnes sme si pre teba pripravili túto päticu skvelých zariadení.

Batéria s ohrevom vody

Cena: 21 €

Skvelá voľba pre tých, ktorí nemajú prístup k teplej vode, napríklad v rôznych chatkách v prírode. Výkonná špirála vo vnútri batérie priebežne ohrieva pretekajúcu vodu, pričom jej teplota je znázornená na praktickom displeji. Jediné čo potrebuješ je zástrčka, do ktorej batériu napojíš.

Kúpiť vodovodnú batériu s ohrevom vody za 21 €

Manuálny kávovar na cesty

Cena: 29 €

Ak si ani ty nevieš predstaviť začiatok dňa bez skvelo pripravenej kávy a to nech si kdekoľvek, tak je toto práve pre teba. Prenosný kávovar ti pripraví obľúbené Espresso kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí do nádobky nasypať kávu, naplniť vodou a stačiť tlačidlo v závislosti od typu kávy – 13x Ristretto, 18x Espresso, 28x Lungo. Nechýba ani filter, ktorý z kávy odfiltruje neželané prvky.

Kúpiť manuálny kávovar na cesty za 29 €

Sterilný držiak pre zubné kefky

Cena: 8 €

Zubná kefka patrí medzi veci, ktoré sú viazané len jedného používateľa. Napriek tomu sa na nej nachádza kopec baktérií, ktoré denne navštevujú naše ústa. Ak chceš mať kefku zakaždým dokonale čistú, môžeš ju buď po každom použití dezinfikovať, prípadne si kúpiť tento držiak, ktorý obsahuje UV svetlo, ktoré zničí takmer všetky prítomné baktérie.

Kúpiť držiak pre zubné kefky s UV sterilizátorom za 8 €

LED lampa s informačným displejom

Cena: 11 €

Multifunkčná nočná lampa, ktorá obsahuje až 18 LED diód, ktoré dokonale osvetlia každý stolík. Dostupné sú 3 rôzne režimy intenzity a na podstavci sa navyše nachádza ledková obruč, ktorá svieti až 7 rôznymi farbami a slúži ako ambientné nočné svetlo. Stojan obsahuje tiež informácie o dátume, čase a aktuálnej teplote v miestnosti. Napájaná je buď priamo zo siete, no vďaka vstavanej batérií dokáže svietiť až 4 hodiny.

Kúpiť stolnú lampu s informačným displejom za 11 €

https://des.gbtcdn.com/uploads/pdm-desc-pic/Electronic/image/2018/05/11/20180511180953_86468.jpg

HDMI switch

Cena: 5 €

Skvelý nástroj v prípade, ak máš viacero zariadení s HDMI výstupom, no len jedno zobrazovadlo (napríklad TV ku ktorému je pripojené PC aj TV Box). Vďaka tomuto prepínaču si môžeš zvoliť výstup jednoducho a rýchle a to stlačením tlačidla. Nechýba podpora pre 4K či 3D obraz.

Kúpiť HDMI switch pre 3 rôzne vstupy za 5 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom