Gadgety z Číny #191

Blížiaca sa 2. adventná nedeľa nám dáva jasne najavo, že Vianoce sú už za rohom a ak si ešte stále nenakúpil darčeky, teraz je ten najvyšší čas. Možno ťa inšpirujú aj nasledujúce gadgety, ktoré sme si pre teba vybrali. 

Kĺbový USB-C kábel

Cena: 7 €

Sú situácie, keď pri nabíjaní smartfónu nie je miesta nazvyš pre klasický typ káblu. V takomto prípade je dobré mať v zálohe takýto kĺbový, ktorý má konektory otočené o 90 stupňov. Nie len že to šetrí miesto, ale aj to vyzerá dobre. Jeho dĺžka je jeden meter a okrem typu USB-C tu nájdeš aj klasické formáty USB-B a USB-A.

Kúpiť kĺbový nabíjací kábel za 7 €

K 184 Double-Sided Data Cable for Samsung- Multi-A

Snímače tlaku v pneumatikách s Bluetooth

Cena: 30 €

Ak si priaznivcom dvojkolesových vozidiel a zaujímajú ťa rôzne štatistiky, tak ťa určite zaujmú aj tieto snímače tlaku, ktoré je možné prepojiť so smartfónom prostredníctvom Bluetooth 4.0. Okrem aktuálneho tlaku ti zobrazia aj teplotu pneumatík a upozornia ťa, ak dôjde k odchýlke v niektorej z hodnôt.

Kúpiť snímače tlaku pneumatík s Bluetooth za 30 € (2 ks)

Electric Motorcycle Tire Pressure Detector Smart Bluetooth Mobile Phone APP Connection- Black

Nočná lampa

Cena: 28 €

Netradičná nočná lampa nie len svojim dizajnom, ale tiež spôsobom fungovania. Nenachádza sa tu totiž žiadny prepínač s ktorým by si ju zapol a vypol. Tento úkon vykonáš priblížením dvoch guličiek k sebe, ktoré sa navzájom k sebe priťahujú magnetickou silou a tá je zároveň iniciátorom zapnutia/vypnutia.

Kúpiť magnetickú nočnú lampu za 28 €

Šiltovka s LED panelom

Cena: 12 €

Aby si sa stal kráľom dedinskej diskotéky, veľa k tomu nepotrebuješ. Buď niekomu rozbiješ ciferník, alebo si kúpiš túto parádnu šiltovku, ktorá na svojom čele má programovateľný LED panel. Prostredníctvom mobilu si cez Bluetooth naprogramuješ čo potrebuješ a v prípade vybitia ju nabiješ cez microUSB.

Kúpiť šiltovku s programovateľným LED panelom za 12 €

Automatický dávkovač mydla

Cena: 24 €

Ak si ako Monk, máš malé deti, či rád šetríš kde sa dá, tak vyskúšaj tento automatický dávkovač mydla od Xiaomi, ktorý ti dá za každým presnú dávku mydla. Funguje na princípe priblíženia ruky a napájaný je troma AA batériami.

Kúpiť automatický dávkovač mydla od Xiaomi za 24 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom