Gadgety z Číny #190

Nemusíš sa báť, ani tento týždeň sme nelenili a poctivo sme prešli všetky čínske e-shopy, aby sme našli ďalšiu päticu zaujímavých gadgetov možno aj do tvojej výbavy. Veríme, že si nový diel užiješ.

Chladnička s funkciou ohrievania

Cena: 31 €

Či už potrebuješ schladiť svoj energeťák, alebo zachrániť svoj sendvič pred úpalom, túto chladničku určite využiješ. Ponúka priestor s objemom 7,5 l a obsah schladí o 15 až 20°C ako je okolitá teplota. Postačí jej k tomu iba 12V zásuvka, z ktorej si dokáže zobrať  výkon 48 W. Aby chladnička nesedela v zime v skrini, dokáže obsah v sebe ohrievať až na teplotu 65°C.

Kúpiť chladničku s funkciou ohrievania za 31 €

Externá DVD mechanika

Cena: 14 €

V dnešnej dobe čoraz viac ľudí kupuje kompaktné ultrabooky či menšie notebooky, ktoré ale postrádajú tradičnú internú mechaniku na DVD a CD-čka. Ak ešte máš doma niekde schované filmy či album populárneho hudobníka na tomto médiu, výborným riešením na prehrávanie je zaobstarať si externú mechaniku.

Kúpiť externú DVD mechaniku za 14 €

Náramok s nabíjacím USB-C káblom

Cena: 7 €

Výdrž batérií na dnešných zariadeniach je stále zlá a preto nie je na škodu mať pri sebe neustále niečo, vďaka čomu si telefón dokážeš nabiť. Hoc len tento nabíjací USB-C kábel, ktorý je elegantne zapracovaný do náramku, takže ho môžeš mať neustále pri sebe. Pri sprchovaní si ho však nezabudni dať dole, nakoľko nedisponuje ochranou proti vode. Síce by sa mu nemalo nič stať, ale načo to riskovať.

Kúpiť náramok s nabíjacím USB-C káblom za 7 €

Rozširovač WiFi signálu

Cena: 9 €

Na pohľad bežný opakovač signálu v sebe skrýva niekoľko zaujímavých funkcií. Okrem dostupnosti aplikácie na telefón disponuje ovládanie hlasom a to vďaka podpore inteligentných domácich asistentov od Googlu či Amazonu. Príjemným bonusom je elektrická zástrčka.

Kúpiť rozširovač WiFi signálu s podporou hlasových asistentov za 9 €

USB kľúč s čítačkou odtlačkov prstov

Cena: 31 €

Odtlačok prsta je unikátnym znakom každého človeka a preto je to jedna z najlepších možnosti zabezpečenia. Dnes je ich použitie bežné v smartfónoch, no nemenej dôležité je aj zabezpečenie dát na prenosnom úložisku, akým je aj USB kľúč. S týmto 32 GB kúskom si môžeš úložisko rozdeliť na viacero oddielov, pričom len ty sám si určíš, ktorý z nich bude chránený odtlačkom a ktorý nie. Rozpoznávanie je už za 0,5 sekundy a snímač dokáže zachytiť odtlačkov v každom uhle.

Kúpiť 32 GB USB kľúč s čítačkou odtlačkov prstov za 31 €

EAGET FU60 Fingerprint Encryption U Disk Business Office Metal Private USB3.0 Flash Drive- Platinum 32GB

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom