Gadgety z Číny #189

Ani v dnešnej časti nebudeš ochudobnený o skvelé kúsky z e-shopov za Veľkým čínskym múrom. Je tu teda pripravená pätica nových gadgetov, ktorá už teraz netrpezlivo čaká, aby mohla predviesť svoje kvality a unikátne vlastnosti. 

Mikroskop s displejom

Cena: 34 €

Mikroskop a až 600 násobným zväčšením, ktorý je ideálny na opravuj elektroniky, ale aj na skúmanie zaujímavých vecí okolo nás. Všetko navyše vidíš na displeji s FullHD rozlíšením. Nechýba regulácia jasu, podpora až 64 GB pamäťových kariet a napájanie, buď priamo zo siete, alebo batériou, ktorá disponuje výdržou až 6 hodín.

Kúpiť mikroskop s displejom a podporou pamäťových kariet za 34 €

Cyklistické rukavice so smerovkou

Cena: 6 €

Cyklisti to v našich mestách nemajú ľahké. Kvôli slabej infraštruktúre sú nútení jazdiť po klasických cestách, čo zvyšuje riziko nehody. Hlavne večer je dôležité byť obozretným a platí to pre všetkých účastníkov dopravy. Pre zlepšenie viditeľnosti cyklistov pomôžu aj tieto rukavice, ktoré majú na vonkajšej strane svetelné indikátory, ktoré slúžia na ukázanie znamenia smeru jazdy. Batéria v nich vydrží až 2000 hodín prevádzky a fungujú na systéme 0,6 sekundového prerušovania svietenia (blikanie).

Kúpiť cyklistické rukavice so smerovkami za 6 €

Nástenné digitálne hodiny

Cena: 15 €

Parádny doplnok do domácnosti či officu, ktoré okrem zobrazovania času môžu ukázať aktuálnu teplotu v miestnosti či dátum. Môžeš si zvoliť buď 12/24h zobrazenie času či nastaviť intenzitu svietenia. Taktiež sú napájané buď batériou alebo priamo zo siete.

Kúpiť nástenné digitálne hodiny za 15 €

Elektrický nôž na krájanie

Cena: 9 €

Elektrický nôž na batérie, s ktorým zakaždým dosiahneš perfektný rez potravín. V balení sa nachádzajú dve 17 centimetrové čepele a krájač je určený ako pre pravákov, tak aj ľavákov.

Kúpiť elektrický nôž na krájanie za 9 €

Micro-USB kábel s GPS

Cena: 7 €

Ideálny darček pre tvoju milovanú polovičku, s ktorým rýchlo a jednoducho zistíš, či nechodí k susedovi, zatiaľ čo celý deň zarábaš peniaze. Okrem toho slúži aj na nabíjanie telefónu (podpora Quick Charge) a prenos dát.

Kúpiť micro-USB kábel s GPS za 7 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom