Gadgety z Číny #190

Včera, kedy sa po celom svete konal nákupný sviatok v podobe výpredajov Black Friday, sa naše peňaženky poriadne odľahčili. Ak ti však ostali nejaké drobné, možno ťa zaujme náš dnešný výber piatich gadgetov z Číny.

RGB podložka pod myš

Cena: 14 €

Podložka je nutnosť pre každého správneho hráča. Ak navyše obľubuješ svetielka v tvoj pracovný stôl vyzerá ako menší cirkus, tak je toto ten pravý doplnok tvojej výbavy.

Kúpiť RGB podložku pod myš za 14 € (dve veľkosti)

Pomocné pásy na prenášanie ťažkých predmetov 2 ks

Cena: 5 €

Občas nastane situácia, kedy je nutné presunúť ťažké predmety ako skrine a podobne. S týmito praktickými pásmi sa celá práca oveľa zjednoduší a predíde sa tiež možným úrazom, ktoré by pri manipulácii mohli nastať.

Kúpiť pomocné pásy na prenos bremien za 5 € (2 kusy)

2,5 m meter s laserovým lúčom

Cena: 6 €

Pomôcka pre každého domáceho kutila, ktorý neustále niečo majstruje a zveľaduje svoju domácnosť. Okrem klasického 2,5 m metra je tu aj laser a vodováha, s ktorými docieliš maximálnu presnosť.

Kúpiť meter s vodováhou a laserovým zameriavačom za 6 €

LV02 Laser Level Horizontal Vertical Line Measure Measuring Tape- Yellow

Magnetický držiak na fľaše

Cena: 9 €

Niet lepšieho pocitu, ako si po ťažkom dni otvoriť fľašu obľúbeného a zároveň vychladeného nápoja. S týmto magnetickým držiakom ich stále budeš mať po ruke. V balení sa nachádzajú dve lišty, takže celkovo na šesť fliaš.

Kúpiť magnetický držiak pre fľaše do chladničky za 9 €

Nabíjací adaptér s FullHD IP kamerou

Cena: 26 €

Ďalší bezpečnostný prvok v našom seriály, ktorý ti pomôže ochrániť domácnosť či predmet záujmu potencionálneho páchateľa. Malá kamera priamo v adaptéry dokáže snímať až vo FullHD kvalite a je vrátane mikrofónu na zadnej strane. Podporuje záznam na SD kartu a jej zorný uhol je 90 stupňov.

Kúpiť nabíjací adaptér so vstavanou FullHD kamerou za 26 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom